II turnus SQ NA HELLU Sunset Beats Edition

News

Drugi turnus kolonii klubowych SQ na Hellu nadchodzi! 17 i 18 sierpnia ziemia a własciwie piasek na półwyspie helskim zatrzęsie się...

Po sukcesie poprzedniej lipcowej edycji „SQ na Hellu” tym razem w zmienionej nieco oprawie wizualnej:) letnimi dźwiękami rozpieszczać nas będzie ścisła czołówka krajowych DJ’s.

Na deser w drugi dzień SQ na Hell’u wystąpi człowy przedstawiciel brytyjskiej sceny UK Garage i 2step MJ Cole! Na gości będzie czekać mnóstwo radości na gorącym piasku i pełnonocnych uciech przy gwieździstym niebie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Start imprez nocnych zaplanowany jest na 21:00, ale sobotni wieczór 18.08 rozpocznie się już o 19:00. W specjalnej strefie chilloutowej wprowadzimy nastrój rodem z najlepszych plaż gdzie przy zachodzie słońca będziemy delektować się nastrojowymi dźwiękami.

II turnus SQ NA HELLU Sunset Beats Edition: 17 – 18.08

17.08 piątek SQ na HELLU Sunset Beats Edition

GLASSE (import! W-wa)
JUNIORE (SQ klub, Muzikanova.pl, P-n)
PETTER VON COIL (Beats Friendly, P-n)
start: 21:00
wstęp wolny

18.08 sobota SQ na HELLU Sunset Beats Edition

MJ COLE
(Prolific Recordings, uk)
TOMMY (Breakbeat Propaganda, P-n)
BASE (SQ klub, P-n)
CONRADQ (Muzikanova.pl, P-n)
start: 19:00
wstęp wolny

MJ COLE (UK)
Znakomity DJ i producent z Wielkiej Brytanii. Jest twórcą i czołowym przedstawicielem gatunku muzycznego UK Garage i 2step. Jego debiutujący album zatytułowany ‘Sincere’ ukazał się w 1999 r. i okazał się wielkim sukcesem czego dowodem jest nominacja do prestiżowej nagrody brytyjskiego przemysłu muzycznego Mercury Music Prize. Za ten album MJ Cole otrzymał nagrodę MOBO jako Najlepszy Producent. Artysta został okrzyknięty odkryciem roku a album został uznany za jeden z najlepszych albumów w historii muzyki dance. Album uzyskał status Platynowej Płyty w Wielkiej Brytanii a dwa single ‘Sincere’ oraz ‘Crazy Love’ znalazły się na pierwszych miejscach list sprzedaży.

MJ Cole to również doskonały producent i remixer. W ciągu ostatnich kilku lat wyprodukował remiksy takich Artystów jak: Masters At Work, Mariah Carey, Roots Manuva, Dido, De La Soul czy Lamb.

Zdjęcia z lipcowej edycji SQ na Hellu made by Lilith tu

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →