Hudson Mohawke powraca. Pierwszy od pięciu lat nowy mix Szkota w słynnej serii

Fot. Materiały promocyjne
News
Hudson Mohawke z sercem na dłoni

Hudson Mohawke podzielił się nowym mixem w ramach cyklu "Valentines Slow Jams". Posłuchajcie.

Hudson Mohawke z sercem na dłoni

Po pięcioletniej przerwie, urodzony w Glasgow i mieszkający w Los Angeles artysta, wydał Valentines Slow Jams 2022: Chapter XI. Mix ukazał się za pośrednictwem labelu LuckyMe. Powrót projektu muzyk zapowiedział w zeszłym tygodniu. Zapowiadany żartobliwie jako „być może najgorszy z dotychczasowych” mix, zawiera godzinę łagodnych utworów i upamiętnia 15 lat od rozpoczęcia serii.

Mix Szkota, jak i poprzednie mixy z serii, możecie pobrać za darmo za pośrednictwem strony internetowej LuckyMe.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hudson Mohawke – z Glasgow na światowe salony

Hudson Mohawke – ten nieśmiały, urodzony w Glasgow, mieszkający w Los Angeles producent i DJ, zdążył współpracować już z supergwiazdami sceny elektronicznej, ale rzadko udziela wywiadów, tłumacząc, że woli by muzyka mówiła za niego. Po tym, jak początkowy lockdown w 2020 roku doprowadził do zmiany w jego świadomości i wydania ekscytującej serii archiwalnych albumów dla Warp Records Hudson Mohawke usiadł z Amy Fielding z DJ Mag, aby opowiedzieć światu swoją historię. Możecie przeczytać ją pod tym adresem.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →