Ci artyści wydali w tym roku płytę, a Ty o tym nie wiesz: Nosaj Thing

News
Nosaj Thing

Jason Chung rok po wydaniu EP-ki No Mind powraca z... No Mind Expanded. Na rozbudowanych utworach prezentuje on bardzo kojący, ambientowy materiał, który porywa nas w hipnotyczną podróż.

Producent z Los Angeles, Nosaj Thing, tworzy dostojną, eteryczną, opartą na syntezatorach muzykę elektroniczną, przeplataną z instrumentalnymi hip-hopem. Czerpie on inspiracje od Boards of Canada i DJ-a Shadowa po Danny’ego Elfmana i Eryka Satiego. W 2006 roku wydał własnym nakładem pierwszą EP-kę Views/Octopus (z której utwór Aquarium został później wykorzystany przez rapera Kid Cudiego jako podstawa jego Man on the Moon). Sukces małego wydawnictwa przyczynił się do podpisania umowy z wytwórnią Alpha Pup, a w 2009 roku Chung zaprezentował swój pełnowymiarowy debiut Drift.

Nosaj Thing – Fog

Tym albumem Jason pokazał, że ma świetne ucho do dziwnych, pokrętnych dźwięków. Stworzył on piękny, glitchowy materiał hip-hopowy, otoczony dźwiękami nocy. Utwory połączone ze świetnymi wizualizacjami, które wykorzystywał podczas swoich koncertów, otworzyły mu drogę do wielkiej kariery. Nosaj zaczął tworzyć bity dla takich MC jak Kendrick Lamar, Nocando, a także remiksy dla Flying Lotus, Portishead, The xx, Radiohead i Daedelusa. Na kolejnych jego płytach – Home i Fated pojawili się m.in. Toro y Moi i Chance The Rapper.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nosaj Thing feat. Chance The Rapper – Cold Stares

Nosaj Thing z intergalaktyczną podróżą w ambient w swojej nowej EPce No Mind Extended

Jego najnowsza EP-ka zatytułowana No Mind Extended, wydana przez LuckyMe, nastawiona jest na siłę mindfulness, opowiedzianą przez muzykę ambient. Album ten jest kojący – gwarantuje on wyciszenie i umożliwia skupienie się na sobie. To tylko trzy utwory, ale gwarantują one półgodzinną hipnotyczną podróż. Nosaj Thing stworzył bogate i czułe pejzaże dźwiękowe.

Nosaj Thing, fot. materiały prasowe

Album w rzeczywistości bardzo burzliwej i pełnej chaosu, zwłaszcza w obecnych czasach, sprawdza się w 100%. Łatwo jest stworzyć ambientowy projekt, który jest przyjemny. Takie odchodzą jednak szybko w niepamięć. Zdecydowanie trudniej jest stworzyć płytę ambientową, która będzie utrzymywać słuchacza przez cały czas w napięciu. Nosaj Thing właśnie tego dokonał.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →