Warp Records świętuje 20 lat

News

Legendarna wytwórnia Warp Records świętuje swoje 20 urodziny. Z tej okazji zaplanowano wiele imprez na całym świecie jak również wydanie wyjątkowej kompilacji.

Na świecie jest niewiele wytwórni, które mogą poszczycić się taką renomą jak Warp Records. Ten niezwykle wpływowy label, założony w 1989 roku w Sheffield, jest domem dla takich pionierów muzyki jak: Aphex Twin, Boards of Canada, Autechre, Grizzly Bear, Jimi Tenor, Christian Vogel, Jamie Lidell, Tim Exile i wielu innych. Warp Records wydaje się być zawsze o krok do przodu w szybko zmieniających się i nieprzewidywalnych gustach muzycznych.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Aphex Twin

 

W tym roku Warp Records obchodzić będzie 20 rocznicę swojego powstania. Specjalnie z tej okazji ukaże się „Deluxe Box”, który zawierać będzie nie wydane dotąd numery. Poza tym planowane jest także stworzenie kompilacji „The Best Of”, a o tym jakie utwory znajdą się w jej katalogu częściowo zadecydują fani – 10 z nich będzie wybranych właśnie przez nich, kolejne 10 przez współzałożyciela Warp Records Stevea Becketta.

 

 

Na 20 lecie istnienia Warp Records zaplanowano także kilka bardzo dużych imprez na całym świecie min. w Paryżu, Nowym Jorku, Sheffield, Londynie czy Tokyo.


„Podobną akcję zorganizowaliśmy na 10 lecie istanienia wytwórni. To było niesamowite, że mogliśmy zorganizować imprezy ze wszystkimi artystami pod jednym dachem. W tym roku chcemy zrobić coś o wiele większego. Mamy obecnie tylu artystów, że może z tego wyjść całkiem ciekawy mini-festiwal.” Steve Beckett

 

Więcej: www.warprecords.com

            www.myspace.com/warprecords 

            warp20.net

 

Aphex Twin – Window Licker

 

 

Tim Exile – Family Galaxy


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →