Lato z H&M Loves Music w sopockiej Zatoce Sztuki

Wydarzenie

Już od 28 czerwca przez ponad 2 miesiące Sopot i mieszcząca się w nim Zatoka Sztuki staną się gospodarzami projektu H&M Loves Music. Czeka nas wiele niezapomnianych imprez i koncertów!

Tegoroczne lato nad polskim morzem zapowiada się nadzwyczajnie, a to wszystko za sprawą projektu H&M Loves Music. Bałtycka plaża przy Zatoce Sztuki w Sopocie na ponad 2 miesiące stanie się muzyczną sceną, na której od poniedziałku do niedzieli rozbrzmiewać będą dźwięki serwowane zarówno przez światowe gwiazdy, jak i znanych polskich artystów.
Każdy dzień tygodnia dedykowany jest innej formule. Środy i niedziele należęć będą do polskich artystów. Czwartki po zmierzchu to czas koncertów gwiazd wielkiego formatu – m.in. Andreya Triana, Marii Sadowskiej, Brodki, Fair Weather Friends, Kamp!, Selah Sue.
Na piątkowej i sobotniej scenie H&M Loves Music posłuchamy znanych DJów. Poniedziałki i wtorki to czas kojenia zmysłów po weekendowym szaleństwie i jednocześnie rozgrzewka przed kolejnymi występami.
H&M Loves Music w sopockiej Zatoce Sztuki startuje już w najbliższy weekend, 28 czerwca, a 7 lipca odbędzie się huczne otwarcie H&M Pop Up Store – zaprojektowanego i wybudowanego specjalnie na tę okazję budynku wraz z przylegającą do niego sceną stworzą modowo muzyczną kombinację, której jeszcze nie było. Główną gwiazdą tego wydarzenia będzie Ben Westbeech – muzyk, dj, producent i wokalista obdarzony nieprzeciętnym głosem.
Muno.pl objęło patronat nad całym cyklem H&M Loves Music.

H&M LOVES MUSIC – PROGRAM

Więcej info: www.hmlovesmusic.pl
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →