Grimes odpowiada na hejt w sieci nową piosenką – „Love”

Fot. instagram.com/Grimes
News
Grimes z nową piosenką love

Grimes opublikowała nowy utwór na swoich kontach na Instagramie i TikTok. Love to odpowiedź na hejt jaki ją spotkał w przeciągu ostatniego tygodnia oraz nękanie przez paparazzi.

Hejt, nękanie przez paparazzi i zła prasa

Kanadyjska artystka opublikowała wczoraj nową piosenkę zatytułowaną Love za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych.

Napisałam i wyprodukowałam tę piosenkę w tym tygodniu w odpowiedzi na całą tę inwazję na prywatność, złą prasę, nienawiść w Internecie i nękanie przez paparazzi, których doświadczyłam w tym tygodniu

— opis video na Instagramie.

Na TikToku powiedziała, że ​​​​utwór był odpowiedzią na „wszystkie złe wibracje w Internecie”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

@grimesI wrote this song in response to all the bad vibes on the internet♬ LOVE by Grimes – Grimes

Sprawdź także: Grimes w roli jurorki w talent show dla… awatarów

Love jako odpowiedź na nienawiść

W początkowym wersecie piosenki Grimes śpiewa:

“It fucking sucks to be awake/ Oh Lord I pray my soul to take/ Nobody understands because everything they hate is everything I love”.

„Kurwa jest do dupy być na jawie / O Panie, bądź mi zawsze ku pomocy / Nikt nie rozumie, ponieważ wszystko, czego nienawidzą, jest wszystkim tym, co kocham”.

Grimes

Love pojawiło się prawie tydzień po tym, jak dyrektor generalny Tesli i były partner Grimes, Elon Musk, powiedział Page Six, że para jest w częściowej separacji, ale „nadal się kochają, widują się często i są w świetnych stosunkach”.

Musk dodał:

Przeważnie moja praca w SpaceX i Tesli wymaga, abym przebywał głównie w Teksasie lub podróżował za granicę, a jej praca jest głównie w LA. Teraz mieszka ze mną, a Dziecko X jest w sąsiednim pokoju

Nowe utwory Grimes

W ostatnich miesiącach Grimes udostępniła kilka klipów za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych, w szczególności na swoim koncie na TikToku. Niektóre z jej najnowszych video zawierają nowe piosenki Shinigami Eyes, Player of Games i 100 Percent Tragedy.

@grimesI know this is dumb haha – we also broke my friends phone doing this very simple task smh ##shinigami ##grimes ##grimesmimes ##makeup

♬ Shinigami Eyes by Grimes – Grimes

Grimes — Shinigami Eyes Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →