Grimes w roli jurorki w talent show dla… awatarów

Fot. Materiały promocyjne
News
Grimes ograniczy muzyczną działalność

Program Alter Ego pojawi się w amerykańskiej stacji Fox.

Alter Ego – przyszłość jest już tutaj

Fox opublikował pierwszy zwiastun nowego konkursu telewizyjnego o tytule Alter Ego, w którym wokaliści i wokalistki prezentują światu swój talent za pośrednictwem cyfrowych awatarów. Ich wirtualne występy będzie oceniać jury, w którym obok Grimes znalazły się takie postacie, jak: Alanis Morissette, will.i.am, Rocsi Diaz i Nick Lachey.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Alter Ego (@alteregoonfox)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy połączyć fantastycznych will.i.ama, Alanis, Grimes, Nicka i Rocsi w szukaniu następnej wielkiej śpiewającej gwiazdy, dając niesamowitym wokalistom szansę na realizację ich marzeń i występy, jak nigdy dotąd skomentował sprawę Rob Wade, prezes stacji FOX.

Do sieci trafił już zwiastun nowego talent show, który możecie obejrzeć poniżej:

Alter Ego Series Promo 

Grimes aktywna medialnie

Artystka wydaje się być ekspertką w dziedzinie cyfrowych awatarów. Grimes wykorzystała nowoczesne technologie, by stworzyć WarNypmh – swoje cyfrowe dziecko. Jest także bardzo aktywnie medialnie – na początku tego roku pojawiła się również w odcinku Saturday Night Live, którego gospodarzem był jej partner, Elon Musk. Wcześniej dołączyła do The Eric Andre Show w skeczu Grimes and Punishment, w którym została poddana tandetnym „torturom” przez Kraft Punk.

Alanis Morissette z kolei obecnie kontynuuje swoją przesuniętą trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, aby uczcić 25. rocznicę wydania jej najbardziej znanego albumu Jagged Little P.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →