Grimes w roli jurorki w talent show dla… awatarów

Fot. Materiały promocyjne
News
Grimes aktywna medialnie

Program Alter Ego pojawi się w amerykańskiej stacji Fox.

Alter Ego – przyszłość jest już tutaj

Fox opublikował pierwszy zwiastun nowego konkursu telewizyjnego o tytule Alter Ego, w którym wokaliści i wokalistki prezentują światu swój talent za pośrednictwem cyfrowych awatarów. Ich wirtualne występy będzie oceniać jury, w którym obok Grimes znalazły się takie postacie, jak: Alanis Morissette, will.i.am, Rocsi Diaz i Nick Lachey.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Alter Ego (@alteregoonfox)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy połączyć fantastycznych will.i.ama, Alanis, Grimes, Nicka i Rocsi w szukaniu następnej wielkiej śpiewającej gwiazdy, dając niesamowitym wokalistom szansę na realizację ich marzeń i występy, jak nigdy dotąd skomentował sprawę Rob Wade, prezes stacji FOX.

Do sieci trafił już zwiastun nowego talent show, który możecie obejrzeć poniżej:

Alter Ego Series Promo 

Grimes aktywna medialnie

Artystka wydaje się być ekspertką w dziedzinie cyfrowych awatarów. Grimes wykorzystała nowoczesne technologie, by stworzyć WarNypmh – swoje cyfrowe dziecko. Jest także bardzo aktywnie medialnie – na początku tego roku pojawiła się również w odcinku Saturday Night Live, którego gospodarzem był jej partner, Elon Musk. Wcześniej dołączyła do The Eric Andre Show w skeczu Grimes and Punishment, w którym została poddana tandetnym „torturom” przez Kraft Punk.

Alanis Morissette z kolei obecnie kontynuuje swoją przesuniętą trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, aby uczcić 25. rocznicę wydania jej najbardziej znanego albumu Jagged Little P.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →