Gra video „Hitman 3”: wirtualne Berghain czeka na Ciebie

News
hitman 3 w rytmach techno

W najnowszej produkcji IO Interactive - Hitman 3 - zwiedzisz klub techno inspirowany słynnymi berlińskimi miejscówkami.

Hitman 3  w rytmach techno

Hitman 3 to gra akcji, która swoją światową premierę miała pod koniec stycznia. Podczas zabawy kierujemy płatnym mordercą, znanym jako Agent 47. Gra polega na wykonywaniu zleceń, w których wyeliminowanie celów da się zrealizować na wiele różnych sposobów. W uniwersum Hitmana zwiedzamy różne lokacje wzorowane na tych rzeczywistych. I właśnie dzięki temu, w najnowszej odsłonie gry możemy wybrać się do niemieckiego klubu techno o nazwie Club Hölle, który zaprojektowano z myślą o słynnych obiektach tanecznych, takich jak Berghain, Kraftwerk, czy Arena.

Klub znajduje się w nieczynnej elektrowni atomowej na obrzeżach Berlina, gdzie rozgrywa się trzecia misja gry. Trzeba przyznać, że twórcy wykonali kawał dobrej roboty. Betonowe ściany i filary, pokryte graffiti plenerowe sekcje… Do tego gwarne toalety, neonowe oświetlenie, skąpo odziani imprezowicze i dudniący dźwięk techno. A to tylko niektóre z elementów berlińskiej sceny klubowej, które zostały perfekcyjnie odwzorowane w Hitmanie 3. Atmosfera robi spore wrażenie – z racji, że do prawdziwych imprez jeszcze długo nie wrócimy, zastosowany w grze substytut, musi nas na ten moment nasycić.

Hitman 3 – Club Hölle Tour

Hitman 3: zlecenie na DJ-a

Bawiąc się w wirtualnym klubie, usłyszmy muzykę kompozytora Nielsa Bye Nielsena, który odpowiada za ścieżkę dźwiękową do całej produkcji . Jako gracze możemy poruszać się swobodnie po lokalu i chłonąć jego atmosferę. Jeśli zaś poczujemy, że klimat nam nie opowiada, możemy po prostu zastrzelić DJ-a.

Hitman 3  w rytmach techno

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


GTA Online z kolejnym klubem nocnym i z nową muzyką

8 grudnia 2020
Gra video „Hitman 3”: wirtualne Berghain czeka na Ciebie

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.