Gra video „Hitman 3”: wirtualne Berghain czeka na Ciebie

News
hitman 3 w rytmach techno

W najnowszej produkcji IO Interactive - Hitman 3 - zwiedzisz klub techno inspirowany słynnymi berlińskimi miejscówkami.

Hitman 3  w rytmach techno

Hitman 3 to gra akcji, która swoją światową premierę miała pod koniec stycznia. Podczas zabawy kierujemy płatnym mordercą, znanym jako Agent 47. Gra polega na wykonywaniu zleceń, w których wyeliminowanie celów da się zrealizować na wiele różnych sposobów. W uniwersum Hitmana zwiedzamy różne lokacje wzorowane na tych rzeczywistych. I właśnie dzięki temu, w najnowszej odsłonie gry możemy wybrać się do niemieckiego klubu techno o nazwie Club Hölle, który zaprojektowano z myślą o słynnych obiektach tanecznych, takich jak Berghain, Kraftwerk, czy Arena.

Klub znajduje się w nieczynnej elektrowni atomowej na obrzeżach Berlina, gdzie rozgrywa się trzecia misja gry. Trzeba przyznać, że twórcy wykonali kawał dobrej roboty. Betonowe ściany i filary, pokryte graffiti plenerowe sekcje… Do tego gwarne toalety, neonowe oświetlenie, skąpo odziani imprezowicze i dudniący dźwięk techno. A to tylko niektóre z elementów berlińskiej sceny klubowej, które zostały perfekcyjnie odwzorowane w Hitmanie 3. Atmosfera robi spore wrażenie – z racji, że do prawdziwych imprez jeszcze długo nie wrócimy, zastosowany w grze substytut, musi nas na ten moment nasycić.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hitman 3 – Club Hölle Tour

Hitman 3: zlecenie na DJ-a

Bawiąc się w wirtualnym klubie, usłyszmy muzykę kompozytora Nielsa Bye Nielsena, który odpowiada za ścieżkę dźwiękową do całej produkcji . Jako gracze możemy poruszać się swobodnie po lokalu i chłonąć jego atmosferę. Jeśli zaś poczujemy, że klimat nam nie opowiada, możemy po prostu zastrzelić DJ-a.

Hitman 3  w rytmach techno

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →