GTA Online z kolejnym klubem nocnym i z nową muzyką

News
GTA Online

W czasach, kiedy jesteśmy skazani głównie na rozrywkę w postaci wirtualnej, Rockstar Games zaprasza nas do nowego klubu nocnego w GTA Online i posłuchania pakietu unikalnych kawałków.

GTA Online

Grand Theft Auto Online to  internetowa gra akcji będąca rozszerzeniem bijącej rekordy popularności produkcji Grand Theft Auto V. Jednak w przeciwieństwie do niej, w wersji online gracze wcielają się rolę wybranych przez siebie gangsterów, których wizerunek mogą zmieniać. Stawiane przed nimi zadanie jest bardzo proste – zdobywać i wydawać pieniądze oraz wprowadzać chaos w mieście Los Santos.

Strzelanie, pościgi samochodowe i bójki uliczne to nie jedyne, co możemy robić w GTA Online. Możemy również odwiedzać liczne kluby nocne, aby pobawić się przy muzyce puszczanej przez prawdziwych DJów, których awatary trafiły do gry. Teraz producent GTA, Rockstar Games, zapowiedział nową opcję na wirtualną rozrywkę. W Los Santos pojawi się już wkrótce nowy klub nocny The Music Locker, a wraz z nim pakiet utworów, dostępnych nie tylko w najnowszej lokacji, ale również w radiu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

gta

GTA i nowa porcja muzyki

Klub będzie usytuowany pod ziemią, a konkretnie pod Diamond Casino. Na parkiecie The Music Locker będziemy mogli bawić się w rytm kawałków skomponowanych przez takich muzyków jak: Moodymann, Keinemusik czy Palms Trax. Rockstar nie wyklucza, że w przyszłości lista ta zostanie wydłużona o kolejnych artystów.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →