Berghain w ogniu! W legendarnym berlińskim klubie wybuchł pożar

News
Berghain Berlin pożar

Berghain to Mekka dla każdego czującego coś więcej do kultury klubowej. Bawił się tam berliński underground, a selekcja tworzyła elitarną przestrzeń tylko dla wybranych. Rok 2020 jednak z tym skończył i dorzucił do ognia po raz kolejny. Dosłownie. Mianowicie w okolicy berlińskiego klubu zauważono płomienie!

Pożar w Berghain, prawda czy fałsz?

W Internecie wrze! Berlińczycy donoszą o pożarze słynnego klubu techno – Berghain. Na ulicach zadyma, dookoła pełno policji i wozów strażackich. Twitter huczy i już porównuje tę szkodę do zniszczenia Katedry Notre Dame w Paryżu – w tych samych okolicznościach. Pierwsze reakcje to oczywiście panika, szukanie kolejnych informacji i… memy. Bo skoro już jest tak źle, to gorzej już być nie może. Berghain rzeczywiście nieco podpiekło, lecz na szczęście budynek nie spalił się do gołej ziemi.

Berghain pożar

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

@berlinclubmemes

Berghain w ogniu – kryzys zażegnany

Na ulicach było nieciekawie – kilka wozów strażackich, a na dokładkę policjanci i gapie, którzy z zainteresowaniem przyglądali się rozwojowi akcji. Na ten moment jednak możecie być spokojni. Kryzys zażegnano już około godziny 21.oo. Niedaleko klubu znajduje się jednostka straży pożarnej – być może to właśnie miało wpływ na błyskawiczny czas reakcji służb mundurowych. Naoczni świadkowie opowiadają, jakoby cała akcja gaszenia ognia przebiegała sprawnie i wszystko zdawało się być pod kontrolą. Czy to oznacza, że Berghain w ogóle nie ucierpiał?

 Berghain – płonie kolejny berliński klub

Wszystko wskazuje na to, że klub nadal stoi i to w całkiem dobrej kondycji. Berlińczycy w postach na Facebooku zdają relację, że o godzinie 21.30 przy lokalu nie było ani ognia, ani żadnych śladów afery.

Niemniej jednak, cała sprawa jeszcze nie ostygła. Nie wiadomo, jak wybuchł pożar, ani co było jego przyczyną. W zeszłym roku w płomieniach stanął klub Der Visionaere – wygląda to na wyjątkowo złą passę berlińskiego środowiska klubowego. Co dalej będzie z Berghain? Z Facebooka można się dowiedzieć, że zniszczenia nie są duże – być może jeszcze dostaniecie swoją szansę, by tam zabalować. Jeśli Was wpuszczą.

zdjęcie główne: pymca/contributor/getty images

Kub Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →