GoGear Tour w Poznaniu

News

GoGear to inicjatywa Philipsa zapoczatkowana w ramach trzeciej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Elektronicznej Astigmatic. Muzyczny namiot GoGear odwiedzilo wówczas ponad 3 tys. ludzi, którzy w chilloutowej atmosferze rozkoszowali się muzyką, jednocześnie testując przenośne odtwarzacze cyfrowe Phillips'a.

Reklama

Pomysłodawcy mamiotu, zachęceni gorącym przyjęciem, postanowili przesnieść fantastyczną atmosferę festiwalowego namiotu do klubów całej Polski, stąd idea muzycznego roadshow o nazwie Astigmatic GoGear Tour.


W imprezach biorą udział artyści występujący na Astigmatic, m.in. Lipstick, Niewinni Czarodzieje, Novika, Artur8, Mike Polarny & Hory oraz zwycięzcy konkursu, aTunes, którego wyniki zostały ogłoszone podczas festiwalu Astigmatic.


Specjalnym gościem cyklu jest Angelo Mike, który został ambasadorem marki GoGear.


Imprezy GoGear Tour odbyły się już Białymstoku, Gdyni, Sopocie, Bydgoszczy, Warszawie i Katowicach. W najbliższy weekend tour zawita do Łodzi i Poznania, a następnie do Krakowa i ponownie Warszawy.


Poznańska impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 5 listopada w klubie K2. Zagrają: Angelo Mike, Mike Polarny, Wiracki, Cube, Schimek.


Wstęp na imprezę: 10 pln, do godziny 23:00 FREE! Organizatorzy zapowiadają wiele dodatkowych atrakcji w postaci płyt, gadżetów i innych nagród.

Polub muno.pl na Facebooku: