GoGear Tour w Poznaniu

News

GoGear to inicjatywa Philipsa zapoczatkowana w ramach trzeciej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Elektronicznej Astigmatic. Muzyczny namiot GoGear odwiedzilo wówczas ponad 3 tys. ludzi, którzy w chilloutowej atmosferze rozkoszowali się muzyką, jednocześnie testując przenośne odtwarzacze cyfrowe Phillips'a.

Pomysłodawcy mamiotu, zachęceni gorącym przyjęciem, postanowili przesnieść fantastyczną atmosferę festiwalowego namiotu do klubów całej Polski, stąd idea muzycznego roadshow o nazwie Astigmatic GoGear Tour.


W imprezach biorą udział artyści występujący na Astigmatic, m.in. Lipstick, Niewinni Czarodzieje, Novika, Artur8, Mike Polarny & Hory oraz zwycięzcy konkursu, aTunes, którego wyniki zostały ogłoszone podczas festiwalu Astigmatic.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Specjalnym gościem cyklu jest Angelo Mike, który został ambasadorem marki GoGear.


Imprezy GoGear Tour odbyły się już Białymstoku, Gdyni, Sopocie, Bydgoszczy, Warszawie i Katowicach. W najbliższy weekend tour zawita do Łodzi i Poznania, a następnie do Krakowa i ponownie Warszawy.


Poznańska impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 5 listopada w klubie K2. Zagrają: Angelo Mike, Mike Polarny, Wiracki, Cube, Schimek.


Wstęp na imprezę: 10 pln, do godziny 23:00 FREE! Organizatorzy zapowiadają wiele dodatkowych atrakcji w postaci płyt, gadżetów i innych nagród.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →