Garbicz Festival – wybierz elektroniczne zamknięcie wakacji

fot. Duncan Duncographic
Zapowiedzi
Garbicz Festival 2021

Garbicz Festival to jeden z tych niepowtarzalnych elektronicznych eventów, na które do Polski ściągają ludzie z całego świata. Koniecznie wybierzcie się i przetestujcie, jak wygląda impreza skupiona na muzyce i celebracji życia. Niech ostatnie, wypełnione muzyką i beztroską weekendy sierpnia będą zwiastunem podobnej afirmacji już w zimowej aurze.

Garbicz Festival odmieniony, ale jednak taki sam

W tym roku Garbicz Festival także nie wygląda tak, jak pamiętają go uczestnicy edycji choćby sprzed dwóch lat, lecz wszystkie weekendy, które zaplanowali organizatorzy są niczym święto. Może nawet nim są? Świętem lasu, natury, dobrej muzyki oraz bratania się z ludźmi, którzy tak samo przyjechali tam, aby odpocząć, zresetować się i pozwolić sobie na moment oderwania od rzeczywistości.

Tym razem było trochę inaczej niż zwykle, acz zapewne – równie satysfakcjonująco. Zamiast czterech dni festiwalu, kilka imprezowych weekendów. Przed nami jeszcze dwa, zamykające wakacyjny okres. I nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dwukrotnie żegnać lato na Garbicz Festival.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj: Audioriver Park Edition za nami! Jak wyglądał weekend w Płocku?

Garbicz Festival 2021

fot. Duncographic

 

Garbicz Weekender 5: Freak Fest

Przedostatnia odsłona weekendowych imprez wystartuje w połowie miesiąca. Od 13 do 15 sierpnia potrwa Freak Fest i jak sama nazwa zapowiada, będzie to na maksa odjechane wydarzenie. Program imprezy zapowiada się następująco: chill, muzyka i jeszcze więcej chillu. Słyszeliście może kiedyś o ruchomej scenie, która bawi się w chowanego? Lepiej ją znajdźcie, zwłaszcza że podczas Garbicz Festival zagrają dla Was: Elli (Giegling), Mimi Love, Leafar Legov live, Dan Andrei, Molly, Mapache live i Robag Wruhme.

Więcej informacji oraz bilety znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku.

Przeczytaj: LAS Festival – ludzie, ludzie i muzyka – relacja z festiwalu

Garbicz Festival 2021

fot. Christian Woyack

Garbicz final Weekender: DesisDance

Grande finale serii eventów spod skrzydeł Garbicz Festival. DesisDance odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia, czyli w przedostatni tydzień sierpnia. Idealnie, by dać sobie jeszcze odetchnąć zanim przyjdzie nam pożegnać się z latem. Plan jest niezmienny, relaks w nadzwyczajnych okolicznościach natury, kilkanaście godzin elektronicznego wyładowania oraz ponownie: powolne zbieranie się żywych po nocy zabarwionej wrażeniami. O udane zamknięcie festiwalu zadbają: DJ Koze, Fritz Windish, Margaret Dygas, Roman Flügel, Sedef Adasi i Vera.

Więcej informacji oraz bilety znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku.

Garbicz Festival 2021

fot. Caroline Wimmer Fotografie


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →