W jakiej formie odbędzie się Garbicz Festival? Sprzedaż biletów już za chwilę

Festiwale News
Garbicz - fot. Wolfgang von Goethe

Muzyka ponownie wybrzmi w miejscowości Garbicz - to już w zasadzie pewne. Pozostaje pytanie: w jakiej formie? Dla fanów Garbicz Festival, jednej z najbarwniejszych imprez w festiwalowym kalendarium, ma to mniejsze znaczenie. Najważniejsze to zdobyć wejściówki, których sprzedaż... rusza już dziś!

Absolutnie wyjątkowy event w skali kraju nie zamierza składać broni. Jeszcze chwilę temu organizatorzy Garbicz Festival przekonywali, że będą zmuszeni odwołać tegoroczną edycję imprezy i zaprosić na nią dopiero w 2022 roku. Wygląda to, że faktycznie tak się stanie, jednak dzisiejsze ogłoszenie napawa nadzieją.

Garbicz Festival - fot. Duncographic

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Garbicz Festival – fot. Duncographic

Garbicz Festival 2021 nie odbędzie się…

Na oficjalnej stronie wydarzenia możemy przeczytać, że festiwal nie odbędzie się w takiej formule, w jakiej impreza odbywała się do roku 2019. W jego miejsce pojawią się inne opcje dla wszystkich spragnionych zabawy.

…ale to nie oznacza, że nie odbędą się imprezy

W ubiegłym roku włodarze Garbicz Festival nie poddali się i w tym także nie zamierzają. Choć formuła organizowanych przez nich wydarzeń w 2020 roku została mocno dostosowana do pandemicznej rzeczywistości, to nie przeszkodziło to miłośnikom unikalnego klimatu eventu by tłumnie ruszyć do gminy Torzym w celu wspólnej zabawy.

Festiwalowicze mogli wziąć udział w jednym z czterech Garbicz Weekend Camps, odbywających się przez cały sierpień. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku będzie podobnie, a nawet lepiej.

Garbicz Festival - fot. Ekvidi Photography

Garbicz Festival – fot. Ekvidi Photography

Nadchodzą Garbicz Weekend Camps

Wzorem ubiegłego roku, miłośnicy Garbicz Festival będą mogli wziąć udział w jednym z aż sześciu weekendowych campów, które odbędą się:

  • 18-20 czerwca 
  • 25-27 czerwca
  • 16-18 lipca
  • 23-25 lipca
  • 13-15 sierpnia 
  • 20-22 sierpnia

Tym samym garbiczowe kalendarium rozciągnęło się na trzy miesiące, a do puli wydarzeń dołączyły dwa dodatkowe „turnusy”. Co czeka na uczestników?

Garbicz Weekend Camps. Muzyka, joga i… sauna

Zgodnie z tym, co już dziś czytamy na stronie, będzie można wziąć udział w zajęciach jogi, warsztatach, skorzystać z sauny, masażów i innych atrakcji. Jednak to, co najważniejsze, to oczywiście muzyka elektroniczna grana przez czołowych didżejów i didżejki.

Wobec wciąż trwającej pandemii, organizatorzy zwracają uwagę na stale zmieniające się obostrzenia. Na tę chwilę wszyscy posiadacze biletów będą testowani na obecność COVID-19 tuż przed wejściem na teren wydarzenia. Włodarze Garbicz Festival uczulają na obserwowanie zmian w regulacjach, gdyż niewykluczone, że wpłyną one na zasady uczestnictwa w imprezie.

Garbicz Weekend Camps. Start sprzedaży biletów

Sprzedaż biletów na Garbicz Weekend Camps rusza dziś o godzinie 20:00 na oficjalnej stronie wydarzenia.

Uczestnicy Garbicz Weekend Camps będą mogli nocować na terenie wydarzenia na przygotowanym przez organizatorów polu namiotowym lub we własnym kamperze – na osoby planujące przybyć na Garbicz Weekend Camps tego typu pojazdem czekać będzie przystosowany parking.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również