W jakiej formie odbędzie się Garbicz Festival? Sprzedaż biletów już za chwilę

Festiwale News
Garbicz - fot. Wolfgang von Goethe

Muzyka ponownie wybrzmi w miejscowości Garbicz - to już w zasadzie pewne. Pozostaje pytanie: w jakiej formie? Dla fanów Garbicz Festival, jednej z najbarwniejszych imprez w festiwalowym kalendarium, ma to mniejsze znaczenie. Najważniejsze to zdobyć wejściówki, których sprzedaż... rusza już dziś!

Absolutnie wyjątkowy event w skali kraju nie zamierza składać broni. Jeszcze chwilę temu organizatorzy Garbicz Festival przekonywali, że będą zmuszeni odwołać tegoroczną edycję imprezy i zaprosić na nią dopiero w 2022 roku. Wygląda to, że faktycznie tak się stanie, jednak dzisiejsze ogłoszenie napawa nadzieją.

Garbicz Festival - fot. Duncographic

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Garbicz Festival – fot. Duncographic

Garbicz Festival 2021 nie odbędzie się…

Na oficjalnej stronie wydarzenia możemy przeczytać, że festiwal nie odbędzie się w takiej formule, w jakiej impreza odbywała się do roku 2019. W jego miejsce pojawią się inne opcje dla wszystkich spragnionych zabawy.

…ale to nie oznacza, że nie odbędą się imprezy

W ubiegłym roku włodarze Garbicz Festival nie poddali się i w tym także nie zamierzają. Choć formuła organizowanych przez nich wydarzeń w 2020 roku została mocno dostosowana do pandemicznej rzeczywistości, to nie przeszkodziło to miłośnikom unikalnego klimatu eventu by tłumnie ruszyć do gminy Torzym w celu wspólnej zabawy.

Festiwalowicze mogli wziąć udział w jednym z czterech Garbicz Weekend Camps, odbywających się przez cały sierpień. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku będzie podobnie, a nawet lepiej.

Garbicz Festival - fot. Ekvidi Photography

Garbicz Festival – fot. Ekvidi Photography

Nadchodzą Garbicz Weekend Camps

Wzorem ubiegłego roku, miłośnicy Garbicz Festival będą mogli wziąć udział w jednym z aż sześciu weekendowych campów, które odbędą się:

  • 18-20 czerwca 
  • 25-27 czerwca
  • 16-18 lipca
  • 23-25 lipca
  • 13-15 sierpnia 
  • 20-22 sierpnia

Tym samym garbiczowe kalendarium rozciągnęło się na trzy miesiące, a do puli wydarzeń dołączyły dwa dodatkowe „turnusy”. Co czeka na uczestników?

Garbicz Weekend Camps. Muzyka, joga i… sauna

Zgodnie z tym, co już dziś czytamy na stronie, będzie można wziąć udział w zajęciach jogi, warsztatach, skorzystać z sauny, masażów i innych atrakcji. Jednak to, co najważniejsze, to oczywiście muzyka elektroniczna grana przez czołowych didżejów i didżejki.

Wobec wciąż trwającej pandemii, organizatorzy zwracają uwagę na stale zmieniające się obostrzenia. Na tę chwilę wszyscy posiadacze biletów będą testowani na obecność COVID-19 tuż przed wejściem na teren wydarzenia. Włodarze Garbicz Festival uczulają na obserwowanie zmian w regulacjach, gdyż niewykluczone, że wpłyną one na zasady uczestnictwa w imprezie.

Garbicz Weekend Camps. Start sprzedaży biletów

Sprzedaż biletów na Garbicz Weekend Camps rusza dziś o godzinie 20:00 na oficjalnej stronie wydarzenia.

Uczestnicy Garbicz Weekend Camps będą mogli nocować na terenie wydarzenia na przygotowanym przez organizatorów polu namiotowym lub we własnym kamperze – na osoby planujące przybyć na Garbicz Weekend Camps tego typu pojazdem czekać będzie przystosowany parking.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →