Festival Muzyczny Juwenalia 2008 w Poznaniu!

News

Na koniec maja przewidziano masę muzycznych atrakcji podczas poznańskich Juwenaliów. 30 maja na Łęgach Dębińskich wystąpią min. Chris Lake, Stonebridge, Marcel Woods, Mauro Picotto i wielu innych.

29-31 maja na Łęgach Dębińskich w dorzeczu Warty odbędzie się jedyny w swoim rodzaju, całkowicie bezpłatny (nie tylko dla studentów, ale również dla mieszkańców miasta, licealistów, przyjezdnych) Festiwal Muzyczny Juwenalia Poznań 2008.

Widzowie w rytmie muzyki, będą razem ze światowymi, europejskimi i polskimi gwiazdami unosić się na fali dźwięku, które wprawią w wibracje Łęgi Dębińskie i rozgrzeją zielony teren Poznania do czerwoności. Najpopularniejsze obecnie gatunki muzyczne, energia na scenie, gra świateł i tłumy słuchaczy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Film  z ubiegłorocznej edycji Juwenalia 2007 Poznań30 maja to hołd dla wszystkich miłośników klubowych brzmień, którzy podczas wyjątkowej nocy będą mogli usłyszeć takich artystów jak Chris Lake, Stonebridge, Marcel Woods, Mauro Picotto, Angelo Mike, Hagal, Leon, Wet Fingers, DJ W czy Whoo & Cares. 

Pełny line – up Festivalu Muzycznego Juwenalia
 
czwartek 29 maja 2008 – Otwarcie Festiwalu i przywitanie Pochodu w rytmie hip hop & Reggae

Killa Kela [UK]
Pokahontaz (Paktofonika)
O.S.T.R + Dj Haem z udziałem ŁDZ Orkiestry
Vavamuffin

piątek 30 maja 2008 – Plener mówi klubowy

Chris Lake [UK]
Mauro Picotto [Włochy]
Stonebridge [Szwecja]
Marcel Woods [Holandia]

Angelo Mike
Whoo & Caress
Hagal & Leon
Dj W
Wet Fingers

sobota 31 maja 2008 – Tym razem, suportom dziękujemy

Apollo 440 [UK]
H-Blockx [Niemcy]

Heavyweight
Head Hunters
Blenders
Muchy
Dżem

Juwenalia są świętem studentów organizowanym przez studentów i dla studentów. Priorytetem organizacji obchodów święta studenckiego jest bezpłatny wstęp na koncerty plenerowe oraz możliwość uczestniczenia w życiu towarzyskim, kulturalnym, rozrywkowym bez dodatkowych opłat. Szeroki program imprez towarzyszących ożywi bez wątpienia miasto siejąc radość, młodość i zabawę w rytm wszechobecnej muzyki.

Więcej info na: www.juwenalia.poznan.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →