Extension przedstawia Titonton Duvanté!

News

Formacja Extension powraca ze swoim cyklem imprez! 11 Kwietnia w klubie Cafe Miesna wystąpi Titonton Duvanté!

Początki imprez „Extension” sięgają 2001 roku i pamiętnego klubu MO. Następnie regularnie odbywały się głównie w takich poznańskich klubach jak Eskulap czy ZEZ oraz w wielu innych miastach Polski.

W latach 2005-2007 ze względu na pobyt zagranicą DJ’a Feelaza, czyli głównego pomysłodawcy i organizatora tychże wydarzeń, wokół imprez „Extension” było ciszej i odbywały się one rzadziej. Jednak od kwietnia regularnie co kilka tygodni ekipa „Extension” będzie zapraszać najróżniejszych gości zarówno zza granicy jak i z kraju, by prezentować poznańskiej publiczności swoją wizję nowoczesnej muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwszym gościem będzie Titonton Duvanté z Nowego Jorku. To bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych, różnorodnych i nieprzewidywalnych artystów w świecie nowoczesnej muzyki tanecznej.

Jest on cenionym producentem (wydawnictwa dla tak legendarnych „stajni” jak: 7th City, Environ, Planet E czy Palette oraz kultowe już EP-ki nagrane wspólnie ze swoim przyjacielem John’em Tejadą) jak i jednym z najbardziej eklektycznych i technicznie wyrafinowanych dj’i. Jego mieszanka broken beat’ów, tech-house’u oraz deep techno, połączona z wyśmienitymi scratch’ami, rozgrzała już niezliczone parkiety na całym świecie.

Jego niezapomniany występ w warszawskim klubie Luzzztra we wrześniu 2006 przeszedł do historii polskiego clubbingu jako niezwykle oryginalny, szalony i sprawił że parkiet wrzał do wczesnych godzin rannych.

Już 11 kwietnia poznańska publiczność będzie miała okazję się o tym przekonać na własnej skórze, kiedy to Titonton zakręci deckami w nowej lokalizacji Cafe Mięsna.

Oprócz gwiazdy wieczoru na 2 scenach wystąpi czołówka poznańskiej sceny  elektronicznej, czyli: Mik Sync’, Feelaz, Wiwid, Migano, Kill Blinton, Jackob Bangiel i Mendousa.

11.04.2008
start 22:00
Cafe Mięsna – ul. Garbary 62 (wejście od ul. Mostowej)
wjazd: Przedsprzedaż (Sklep Mayer ul. Szkolna 17) 15zł / 20zł

Main Floor (Detroit, Deep Techno, Tech-house):

TITONTON DUVANTé
[7th City, Palette, Planet E, Residual / NY, USA]

Mik Sync’ (Poznań)
Feelaz (Extension)
Wiwid (Extension)

2nd Floor (Dubbytech, Microsounds, IDM, Chillout):

Migano (Micromission)
Kill Blinton (Killout)
Jackob Bangiel (Substracta)
Mendousa (Play on Wax)

Więcej info na:
www.myspace.com/titonton
www.extension.pl
www.myspace.com/titonton
www.myspace.com/feelaz

Zapraszamy!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →