Elektroniczny weekend w Praga Centrum rozkręci Jacek Sienkiewicz i Catz 'n Dogz

fot. Mikołaj Żurkowski
Eventpromo
Praga Centrum Jacek Sienkiewicz Catz n Dogz

Praga Centrum już w najbliższych weekend wybrzmi starannie wyselekcjonowaną elektroniką, prosto od absolutnych ikon sceny. Piątek z Jackiem Sienkiewiczem, sobota pod sterami duetu Catz 'n Dogz, a to wciąż nie wszystko! Jeśli jesteście spragnieni imprez do białego rana oraz muzyki, która nie pozwoli Wam zejść z parkietu, wiecie, co macie robić.

Imprezowy weekend w Praga Centrum

Po kilkumiesięcznej przerwie wyjście na miasto smakuje nawet lepiej, niż kiedy było cotygodniowym rytuałem. Przestać, żeby później dobrze się bawić – z perspektywy czasu nawet ma to sens. Zwłaszcza, że przestój minął, a my możemy w pełni korzystać z letniej oferty ulubionych miejscówek. Praga Centrum wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom, zapowiadając weekend pełen wrażeń, zwłaszcza dla amatorów elektronicznych imprez. Już w ten piątek i sobotę, na warszawskiej scenie zaprezentuje się bowiem śmietanka polskich artystów. Sprawdzajcie dokładny plan eventu i wpadajcie na Pragę. Posłuchać muzyki, potańczyć, zabawić się – socjalizować, normalizować.

Praga Centrum Jacek Sienkiewicz Catz n Dogz

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. Zuza Sosnowska

Praga Centrum – piątkiem włada Jacek Sienkiewicz

Występ Jacka Sienkiewicza odbędzie się pod szyldem cyklu Recognition. Będzie to reminiscencja jego niegdysiejszych kilkugodzinnych setów, które zresztą gra do dziś… I jaki wykona również w najbliższy piątek w Praga Centrum. Ponad pięć godzin muzyki dostarczy wam on oraz współorganizator owej serii, Mic Ostapa.

Przeczytaj: Jacek Sienkiewicz: Mam wrażenie, że w klubach gra się ciągle to samo – wywiad

TAX:
FREE (do 20:00)
Bilety na bramce:
20 PLN (20:00-22:00)
40 PLN (po 22:00)

Praga Centrum Jacek Sienkiewicz Catz n Dogz

Praga Centrum – sobota należy do Catz 'n Dogz

Kolejny dzień weekendu, kolejne atrakcje. Tym razem coś dla wielbicieli house’owego klimatu, na którym Catz 'n Dogz znają się jak nikt. Duet raz-dwa rozbuja Praga Centrum i sprawi, że ani pomyślicie o podpieraniu ściany. Jeśli nie macie planów na sobotę, wiecie, gdzie uderzać. Jeśli mieliście jakieś – zawsze możecie je zmienić i wpaść na imprezę. Tak, jak zadzieje się w ten weekend, dawno się nie działo. Bawimy się do białego rana, a oprócz Catz 'n Dogz zagrają dla Was jeszcze Weikum, Glasse oraz Marcin Krupa.

TAX:
FREE (do 20:00)
Bilety na bramce:
20 PLN (20:00-22:00)
40 PLN (po 22:00)
Doors: 18:00
End: 5:00

Praga Centrum Jacek Sienkiewicz Catz n DogzPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →