Droga do Mekki świętuje!

News

Nôze, Neil Landstrumm, Venetian Snares, Otto von Schirach, Konrad Kuechenmeister - nie, to nie kolejny festiwalowy line up. Ci artyści świętować będą z wrocławskim klubem Droga do Mekki 5(!) lecie na polskiej scenie!

Droga do Mekki znajdująca się przy ulicy Ruskiej 51 we Wrocławiu dołącza do grona szacownych 5 latków. Niewiele jest klubów na polskiej scenie, które z taką wytrwałością budują swój muzyczny wizerunek, opierając się tym samym światowym załamaniom na rynkach ekonomicznych, kryzysom i innym kataklizmom.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muzikanova.pl ma niemałą przyjemność i zaszczyt świętowania z DDM jej urodzin od lat – zawsze też, to wydarzenie jest szczególnie interesujące. Wystarczy wspomnieć wizytę takich artystów jak Swayzak czy Marcus Intalex by wiedzieć o jakiej randze zawodników jest mowa.

Tegoroczne obchody urodzin Drogi do Mekki to prawdziwa uczta muzyczna, której pozazdrościć może każde miasto w Polsce. Zarówno ze względu na różnorodność brzmień jak i nazwiska, które widnieją w line-upie. Choć wspomniałem, iż nie jest to rozkład jazdy kolejnego festiwalu, 4 dniowe urodziny DDM w pełni na to miano zasługują:

 

 

W tym roku osiągamy połowę dekady serwowania propozycji dla świadomych słuchaczy kultury elektronicznej. Zastanawiając się nad możliwościami podziękowania dla odwiedzających nas gości, jedyne ograniczenie z jakim musieliśmy się pogodzić przy wyborze artystów, to limit miejsc – na każdy dzień. Tak właśnie powstał program naszego 4-ro dniowego festiwalu, który zorganizowaliśmy w ramach 4[5] urodzin klubu Droga do mekki. Naszym celem jest zaznaczanie inicjatywy jaką jest klub na ruskiej, na mapie Europy. Zapraszamy do celebrowania z nami święta muzyki.” – piszą włodarze klubu.

Muzikanova.pl życzy klubowi Droga Do Mekki tryliarda lat na scenie, ciągłego rozwoju ku służbie ambitnego clubbingu oraz wyjątkowego świętowania. Dziękujemy też za tak długą i owocną wspólpracę!

Pozdrawiamy i wszystkim wizytę na 4[5] urodzinach DDM POLECAMY!

 

Szczegóły:

Środa 22.04.2009 – 4[5] urodziny klubu Droga do mekki – dzień 1
Czwartek 23.04.2009 – 4[5] urodziny klubu Droga do mekki – dzień 2
Piątek 24.04.2009 – 4[5] urodziny klubu Droga do mekki – dzień 3
Sobota 25.04.2009 – 4[5] urodziny klubu Droga do mekki – dzień 4Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →