DJ Hell za dnia i w nocy

News

Dwupłytowy album z piekła rodem? Pod koniec kwietnia DJ Hell wydaje "Teufelswerk".

Niemiecka ikona muzyki techno Helmut Geier aka DJ Hell wydaje album, który będzie nosić tytuł „Teufelswerk”, co po Polsku znaczy: „Robota Diabła”. Aby sie przekonać ile jest szatańskiej ingernecji na tym dwupłytowym albumie będziemy musieli czekać do 27 kwietnia 2009 roku kiedy to „Teufelswerk” ujrzy światło dzienne, oczywiście za pośrednictwem wytwórni należącej do Hella – International Deejay Gigolos Records.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

„Teufelswerk” to dwie płyty: Night oraz Day. Na „nocnej odsłonie” znajdziemy utwory z kręgu muzyki Chicago house i Detroit techno, na „dziennej” bardziej psychodeliczne produkcje.

 

„Ten album jest dla mnie bardzo osobisty. Cała moja wiedza zawarta jest na tych płytach. Cofnąłem się w czasie do wczesnych lat ’70 i nie sądzę, abym mógł stworzyć lepszą płytę.” – DJ Hell

 

Do nagrania „Teufelswerk” DJ Hell zaprosił wielu znanych artystów m.in: Petera Krudera z legendarnego duetu Kruder and Dorfmeister, który jest także współproducentem płyty „Day”, Christiana Prommera oraz Roberta Di Gioia. Ponadto na płycie usłyszymy także P. Diddy w numerze „The DJ” i Bryana Ferry w „U Can Dance”.

 

 

Tracklista:

CD1: Night
01. U Can Dance (feat. Bryan Ferry)
02. Electronic Germany
03. The DJ feat. P. Diddy
04. The Disaster
05. Bodyfarm
06. Hellracer
07. Wonderland
08. Friday, Saturday, Sunday

 

CD2: Day
01. Germania
02. The Angst & The Angst Pt 2
03. Carte Blanche
04. Track Four „Nightclubbing”
05. I Prefer Women to Men Anyway
06. Action (Interlude)
07. Hell’s Kitchen
08. Silver Machine

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →