Dixon i Ata w Polsce w ten weekend

News

Po ubiegłorocznych sukcesach wydawniczych nasz kraj nawiedzi w sobotę Dixon. Weekendowe tournee po Polsce przewiduje też Ata, twórca takich marek jak Playhouse i Robert Johnson

Jak co roku w drugą sobotę stycznia agencja Easybooking zaprasza na urodziny Mike’a P. Oto w warszawskim klubie 55 – jednej nocy wystąpi dwóch artystów, którzy są jednymi z najbardziej zasłużonych postaci współczesnej sceny muzyki house. 
Ata i Dixon – bo o nich mowa to artyści, których występ to nie lada gradka dla każdego konesera.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dixon to historia berlinskiej sceny, o którym głośno zaczeło być w 2001 za sprawą doskonałego dj mixu Audio Video Disco, który wraz z Mitja Prinz nagrał dla legendarnego WMF. Później przyszedł czas niesamowitych remixow dla Sonar Kollektiv czy Compost, oraz powołanie do życia własnego Labelu Innervisions, dla którego swe produkcje wydają takie znakomitości jak Ame, Henrik Schwarz, Atjazz czy ostatnio Laurent Garnier.
Jego mixy Body Language na Get Physical oraz Innercity to jedne z najciekawszych pozycji ostatnich lat co pozwoliło Dixonowi zdobyć status jednego z najlepszych i najbardziej rozchwytywanych dj na świecie.

 

 

Atanasios Christos Macias czyli Ata – to bez wątpienia „ojciec chrzestny” niemieckiej sceny muzyki house. Wraz z Heiko MSO jest zalożycielem jednego z najbardziej kultowych niemieckich labeli Playhouse, który wypromował takich artystów jak Ricardo Villalobos, Isolee, Losoul i wielu innych.. a także Klang Elektronik, dla którego swe produkcje wydawali między innymi Alter Ego, Farben, Daniel Bell czy Jacek Sienkiewicz..

 

 

Ata jest także właścicielem jednego z najbardziej kultowych klubów na świecie Robert Johnson we Frakfurcie, lecz najbardziej znany jest jako doskonały dj – bezkompromisowo łączący niemal wszystkie odmiany muzyki elektronicznej od techno poprzez house, funk do disco.

 

Dzień wcześniej w piątek 9 stycznia Ata wystąpi w poznańskim klubie SQ podczas 39 edycji cyklu Automatik Night.

 

Więcej:

09.01.09 @ SQ klub Miller Fresh Sound Automatik Night 39 feat. Ata

10.01.09 @ Klub 55 Miller Fresh Sound & Easybooking Pres. Mike P B’day Bash feat. Ata & DixonPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →