Disclosure wracają do Polski!

Fot. Materiały promocyjne
News
Disclosure ogłosili europejską trasę koncertową

Disclosure , słynny brytyjski duet w marcu przyszłego roku wystąpi w Warszawie.

Disclosure ogłosili europejską trasę koncertową

Ze względu na zamknięcie wszystkich ważnych miejsc koncertowych na początku pandemii, Disclosure tak, jak inni muzycy, nie mieli okazji występować na żywo przez jakiś czas. Zmieniło się to jednak tydzień temu, kiedy zespół zagrał jako headliner na Reading & Leeds festival. Do tego momentu, materiał z ich ostatniego albumu ENERGY czekał, by zostać wykonany przed publicznością. Teraz fani mają szansę usłyszeć płytę nominowaną do nagrody Grammy na żywo, podczas występów w całej Europie. W ramach trasy koncertowej Guy i Howard Lawrence’owie odwiedzą Warszawą, gdzie 3 marca zaprezentują swój najnowszy krążek na żywo na Torwarze. Bilety trafią do sprzedaży w czwartek, 9 września.

Po 7 latach od ostatnich występów (od czasu trasy związanej z ich drugim albumem, Caracal) Disclosure powrócą do ważnych londyńskich obiektów koncertowych, by zagrać w nich ponownie. Bilety na koncerty w Heaven, O2 Brixton Academy i Alexandra Palace (mieszący 11 000 osób) zostały wyprzedane w ciągu doby.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Disclosure at Plitvice Lakes National Park

Disclosure – kolejny album, kolejne sukcesy

Trzeci studyjny album Disclosure zatytułowany ENERGY, został wydany w sierpniu 2020 r. i spotkał się z dużym uznaniem na całym świecie. W utworach wystąpili gościnnie najwyższej klasy artyści, zaczynając od ​​Watch Your Step z udziałem Kelis, tytułowego ENERGY, nominowanego do Grammy My High z udziałem Aminé i slowthaia, jednoczący i podnoszący na duchu Douha (Mali Mali) i inspirowany R&B Birthday z udziałem Kehlani & Syd. Wszystkie te utwory pokazują wszechstronność i innowacyjność, jaka cechuje tych dwóch młodych twórców i producentów.

Disclosure – Energy 

Disclosure – braterska muzyczna krew

Disclosure to projekt dwóch braci – Guya i Howarda Lawrence’ów. Po raz pierwszy zwrócili na siebie uwagę międzynarodowej publiczności w 2012 roku, kiedy ich remix Running Jessie Ware pojawił się po raz pierwszy w zestawieniach radiowych. Kolejnym sukcesem był singiel Latch, który dotarł do 11. miejsca UK Singles Charts i zapewnił Disclosure miejsce w zestawieniu Hot Ten For 2013 radia BBC Radio 1xtra.

Debiutancki krążek duetu – Settle – pojawił się na rynku w czerwcu 2013 roku i niemalże natychmiast uplasował się na pierwszych miejscach zestawień sprzedaży zarówno w Europie, jak i Ameryce Północnej. Cztery gwiazdki przyznał albumowi Guardian, a Pitchfork wystawił mu ocenę 9.1. Duet na tę chwilę ma na swoim koncie trzy studyjne albumy i klika epek.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →