Disclosure z serią premierowych, klubowych utworów

Fot. Materiały promocyjne
News

W najbliższym czasie czeka nas dużo nowości od Disclosure. Na pierwszy ogień idzie nagranie zatytułowane In My Arms.

Disclosure z nowym materiałem

Brytyjski duet Disclosure poinformował niedawno swoich fanów o tym, że szykuje dużą ofensywę muzyczną. Słowo zostało dotrzymane i do sieci trafi w tym tygodniu seria nowych utworów zespołu. Disclosure opublikuje 5 premierowych produkcji w mocno klubowym klimacie: Seduction, Another Level, It’s Happening, Never Enough oraz otwierający cykl, zaprezentowany właśnie pierwszy singiel In My Arms.

Disclosure – In My Arms 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowe nagrania powstały, by ożywić bardzo podzieloną i niepewną scenę muzyki tanecznej i kulturę klubową, która z oczywistych powodów tak bardzo zmieniła się na całym świecie w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Podczas składania początkowych pomysłów wiosną 2021 roku, na horyzoncie pojawiła się nadzieja dla producentów i DJ-ów, że wkrótce będziemy mogli ponownie się zebrać, tańcząc i słuchając muzyki jako jedność, uczestnicząc w czymś większym niż my sami.
Zapytaliśmy się więc… co chcielibyśmy usłyszeć w tych chwilach? Jak brzmi ta pierwsza chwila w klubie? Co oznacza ponowne wejście do Shangri-la, Glasto o 2 w nocy? Jak wygląda występ headlinera w Reading po wszystkich trudnościach, jakie rok 2020 przyniósł całej naszej branży?
Mając wszystkie te pytania bez odpowiedzi i z możliwością, że którekolwiek z tych wydarzeń może rzeczywiście mieć miejsce, zabraliśmy się do pracy nad stworzeniem czegoś, co mogłoby pasować do jednego z tych magicznych momentów, w których niektórzy z nas pragnęli ponownie uczestniczyć.

– napisali w informacji prasowej Brytyjczycy.

Premierowe kawałki ukażą się niemal rok po premierze studyjnego albumu braci Lawrence –  ENERGY.

Disclosure – na scenie już prawie dekadę

Disclosure to duet grający muzykę elektroniczną, który tworzą bracia Guy i Howard Lawrence. Duet ma na koncie 4,8 mln egzemplarzy sprzedanych albumów. Muzycy byli nominowani m.in. do nagród Grammy, Mercury Music Prize oraz BRIT. Do tej pory Disclosure wydali trzy długogrające płyty – Settle (2013), Caracal (2015) oraz Energy (2020).

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →