Dirty Vegas wracają z albumem

News

Jeszcze w sierpniu ub. roku pisaliśmy o planowanym powrocie Dirty Vegas na scenę. Wiemy już, że autorzy hitu "Days Go By" całkiem niedługo wydadzą album na Toolroom Records.

Po 4 latach, zdobywcy nagrody Grammy, angielski band Dirty Vegas powraca do gry!

Trio w którego skład wchodzą Ben Harris, Paul Harris oraz wokalista Steve Smith ekspolodowało na scenie w 2002 roku wraz ze swym debiutanckim albumem i pochodzącym z niego perełkom „Days Go By” i „Ghosts”. Kolejny album w 2004 roku „One” również okazał się strzałem w 10 a hit „Walk in to the sun” zyskał międzynarodową sławę. Rok później zespół zawiesił działalnośc a muzycy skupili się na osobistych projektach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

 

W sierpniu 2008 roku pisaliśmy, że Dirty Vegas wracają do gry. Jednak były to zdawkowe informacje z myspace jednego z członków zespołu Paula Harrisa. Dziś otrzymujemy już oficjalną informację iż zespół kończy pracę nad 3 albumem, który ukaże się nakaładem popularnej brytyjskiej wytwórni Toolroom Records, który całą sytuację komentuje:

„Jesteśmy bardzo dumni iż związliśmy się z jednym z najlepszych na świecie zespołów tanecznych, Dirty Vegas. Pamiętam dzień, kiedy „Days Go By’ był numerem 1 w USA i nigdy nie podejrzewałem że kiedyś Steve, Paul & Ben będą wydawać w mojej wytwórni. Toolroom pracował co prawda z Paulem Harrisem od początku, więc kiedy dowiedzieliśmy się o planach powrotu do studia, zaczęliśmy rozmawiać i zespół zdecydował, iż Toolroom to dobra marka by ponownie wprowadzić grupę na rynek. To bardzo ekscytujące przeżycie dla Toolroom Records”

 

Album poprzedzą dwa single: wydany już 'Pressure EP’ oraz mający ukazać się na przełomie marca i kwietnie(termin WMC) – 'Changes EP’. Ten pierwszy grał Mark Night podczas ubiegłorocznego Amsterdam Dance Event:

 

więcej:
http://www.toolroomrecords.co.uk
http://www.myspace.com/toolroomrecords

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →