Defected Records organizuje wirtualny festiwal!

Festiwale Lifestyle News
defected records

Pandemia koronawirusa odciska coraz mocniejsze piętno na scenie muzyki elektronicznej. Wielu artystów i kolektywów postanowiło zareagować na sytuację poprzez organizację live streamów czy udostępnianie muzyki. Brytyjska wytwórnia Defected Records poszła o krok dalej - w najbliższy piątek odbędzie się Defected Virtual Festival!

Defected Records – propagatorzy muzyki house

Defected to obecnie jedna z najprężniej działających, globalnych wytwórni muzyki house. Kolektyw założony przez Simona Dunmore obchodził w 2018 roku swoje 20-lecie i zrzesza największe obecne gwiazdy gatunku, takie jak Claptone, Purple Disco Machine czy Honey Dijon.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ostatnie lata to jeszcze bardziej wzmożona aktywnosć labelu, zwłaszcza w obszarze sygnowanych przez siebie eventów. Tylko w zeszłym roku Defected było gospodarzem swoich cyklów na Ibizie, zorganizowało także szereg wydarzeń na całym świecie (m. in. w londyńskim Printworks czy w Nowym Yorku). Ponadto, marka jest gospodarzem swoich festiwali w Londynie i Chorwacji.

To właśnie Defected Croatia jest perłą w koronie kolektywu Simona Dunmore’a. 6 dni muzyki, absolutnie cała śmietanka muzyki house, sceny na jachtach czy plażach – rozmach robi wrażenie. W tym roku na festiwalu mają wystąpić także Catz N Dogz!

Defected Virtual Festival – odpowiedź na pandemię

W obecnych okolicznościach, kiedy kolejne wydarzenia są odwoływane, znaczna część aktywności związanych z muzyką elektroniczną przeniosła się do sieci. Luciano czy Franky Rizardo serwują słuchaczom dj sety prosto z salonu, a kluby, jak np. Kompass zapraszają do występu Enrico Sangiuliano i Charlotte de Witte. Niestety tym razem w akompaniamencie pustego parkietu.

Można być lekko zafrasowanym postawą brytyjskiego rządu i podejściem do pandemii – na tę chwilę wprowadził on stosunkowo niewiele ograniczeń. Część reprezentantów sceny wzięła swoje ręce i czynnie nawołuje do akcji #StayHome. Defected Records poszło krok dalej – proponuje swoim fanom udział w wirtualnym festiwalu:

Defected w Twoim domu… ?

Z ciężkim sercem obserwujemy to, co dzieje się na świecie. Wszyscy jesteśmy razem, więc jeżeli w jakikolwiek sposób cierpicie z powodu epidemii, to chcieliśmy Wam powiedzieć – nie jesteście sami!

Niektórzy z Was mogą być odizolowani, a jako, że wszystkie nasze eventy są odwołane do maja, to chcielibyśmy na nowo połączyć się z naszymi „House Heads” w nieco inny sposób. Udostępniliśmy Wam live streamy z Defected Croatia, We Are FSTVL i Defected London FSTVL. Teraz tworzymy nasz pierwszy Defected Virtual Festival. Bez barier, bez uprzedzeń, bez VIP… wszyscy razem na wirtualnym parkiecie. Świętując jedność i solidarność.

W ten piątek od 12:00 do północy, udostępnimy 12 godzin muzyki house na Facebook Live i YouTube. Te 12 godzin będzie składać się z klasycznych setów, niesłyszanych wcześnie produkcji i świeżych miksów od wszystkich naszych ulubieńców z Defected.

Dbajcie o siebie, bądźcie ostrożni i dołączcie do nas w ten piątek podczas najlepszej domówki.?

Przejdziemy przez to razem.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do dołączenia do streamu. Wielu z nas pozostanie przez najbliższe dni w domach, więc 12h najlepszej muzyki house brzmi jak coś, co zdecydowanie się przyda. Oprócz tego, pamiętajcie – wspierajcie naszą kulturę w tych trudnych czasach!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →