Danny Howard przejął program w BBC Radio 1 po Annie Mac

Fot. materiały prasowe
News
Annie Mac & Danny Howard

Od 10 września legendarne "Dance Party" na BBC Radio 1 dotychczas prowadzone przez Annie Mac, przejął Danny Howard. O jej odejściu z radia pisaliśmy jakiś czas temu. Dla wielu słuchaczy była to niepowetowana strata, a sam Howard dostał niezwykle trudne zadanie.

Danny Howard przejmuje legendarny program Annie Mac

Dance Party opiera się na autorskiej selekcji prowadzącego — obecnie najbardziej interesujących kawałków na świecie. Programu można posłuchać w każdy piątek na antenie BBC Radio 1 o godz. 18:00. O odejściu kultowej prezenterki Annie Mac z radia informowaliśmy Was na bieżąco. Kim jest jej następca?

Annie Mac w studio BBC 1

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Danny Howard dołączył do ekipy BBC Radio 1 ponad dekadę temu, znany jest jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich DJ-ów na przestrzeni lat. Pierwsza audycja nie obyła się bez zmian, zaprezentował wówczas nowy segment House Party Playlist, podczas którego gościnie wystąpił Disclosure.

Moim życiowym marzeniem było robienie tego programu, podążając śladami moich dwóch największych inspiracji: Pete’a Tonga i Annie Mac; więc zostać poproszonym o przejęcie tego upragnionego piątkowego przedziału czasowego o 18:00 to taki zaszczyt

–  mówi Danny Howard.

Danny Howard

Jakie plany ma Danny Howard?

Sam prezenter, ma również czym się pochwalić. Co tydzień gromadził ponad milion słuchaczy na swoim poprzednim programie Saturday Dance Anthems. Odkrył niektóre z najbardziej znaczących talentów muzyki elektronicznej, takie jak Camelphat, Fisher i Duke Dumont.

Bycie strażnikiem weekendu w BBC Radio 1 to odpowiedzialność, której nie lekceważę, i chcę przybliżyć największą, najświeższą muzykę taneczną i elektroniczną na świecie ludziom, którzy są najważniejsi, słuchaczom. Gdy najdłuższa klubowa susza w historii w końcu dobiega końca, a wszyscy piją muzykę taneczną, jest to dla mnie idealny moment, by zrobić krok i przynieść ludziom dokładnie to, czego chcą. To będzie niezła jazda i nie mogę się doczekać, żeby zacząć!!!

–  kontynuował Danny Howard.

Danny Howard D Set

Poza byciem gospodarzem jednego z najbardziej prestiżowych programów na falach radiowych BBC Radio 1, Howard rozpoczął też trasę po europejskich festiwalach, które potrwają do grudnia. Najbliższe wydarzenie to Sandfest w Poole.

Posłuchaj Dance Party prowadzonego przez Danny’ego Howarda w BBC Radio 1 tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →