Ilario Alicante gwiazdą kolejnego Circus Inferno w Poznaniu!

291
News
Ilario Alicante gwiazdą kolejnego Circus Inferno w Poznaniu!
Czy słyszysz w oddali dźwięk lokomotywy? W obłokach pary wjeżdżają na peron Starego
Dworca w Poznaniu wagony hedonizmu.
Circus Inferno to niezwykłe widowisko łączące występy światowej klasy gwiazd muzyki elektronicznej z oprawą nieszablonowego miejsca, wizualizacji, choreografii i kostiumów. Spektakle audiowizualne w ramach tego flagowego już cyklu gościły między innymi takie znakomitości, jak Tale of Us, Michael Mayer, Scuba, Steve Bug, Mind Against, Monoloc czy Mano Le Tough.

Imprezy cieszące się wielką popularnością, często wyprzedające się przed ich rozpoczęciem, odbywały się od 2013 roku w Starej Rzeźni w Poznaniu, która była scenerią dla najbardziej unikatowych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych. Jej wyjątkowość łączyła surowość murów, oddech przestrzeni i scenograficzną otwartość. Po ponad rocznej przerwie Circus Inferno wróciło pod hasłem „Resurrectio” w nowej lokalizacji – na Starym Dworcu Kolejowym w Poznaniu.

Już 6.04 odbędzie się kolejna Circus, tym razem pod hasłem „Apocalypto”, a headlinerem wydarzenia zostanie Ilario Alicante!
Alicante to prawdziwy diament Cocoon Heroes, obok Svena Vaetha – siła napędowa wytwórni. Mimo młodego wieku emanuje niebywałym kunsztem. Występuje na największych imprezach i festiwalach (Awakenings, Time Warp, Elrow) i w najlepszych klubach świata. Wydaje głównie dla Cocoon oraz w bardzo popularnym obecnie Drumcode. Jest dziś jednym z najgorętszych nazwisk na scenie techno.

Apokaliptyczne wizje Ilario świetnie zgrają się z zapierającymi dech w piersiach tancerkami w kostiumach Marii Kompf, a nastroju grozy i oczekiwania na ekscytujący finał dopełnią sugestywne wizualizacje wju. Bogata scenografia i oprawa audiowizualna po raz kolejny udowodni, że Circus Inferno to wydarzenie na światowym poziomie.

Bilety na CIRCUS INFERNO:Apocalypto pres. ILARIO ALICANTE są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.