Circus Freak Show – sylwester w Praga Centrum

fot. materiały prasowe
Eventpromo
circus freak

W murach warszawskiej Pragi Centrum szykuje się wyjątkowy sylwester. Circus Freak Show to coś więcej niż impreza noworoczna, a odjechane przedstawienie.

Circus Freak Show, czyli niezły cyrk na sylwestra

Praga Centrum to świeże miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Osadzone w sercu starej Pragi mury dawnej stalowni zostały przekształcone w niezwykle urokliwy kompleks, który liczy ponad 3000 m2. Specjalnie dla was na tę noc miejscówka przy ulicy Szwedzkiej będzie ozdobiona dekoracjami w klimacie cyrkowym. Organizatorzy przygotowują również performance’y i pokazy pirotechniczne, jakich nie widzieliście wcześniej w Praga Centrum.

Będzie to nowy rodzaj wydarzenia, którego formuła zapadnie wam na długo w pamięci

– mówią organizatorzy.

Jeśli chodzi o klimat muzyczny, to Circus Freak Show stawia na mocną reprezentację polskiej sceny house oraz tech house. Wystąpi dobrze wam znany DJ i producent Glasse, a także Kalicky – inicjator cyklu Lekko Techno oraz członek kolektywu ĆMY. Ponadto zagrają Kovi, Matush, Santi, Sivvoszka oraz Skarby. Imprezę napędzi Beefeater Gin London.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Skarby – Co z tobą mała

Circus Freak Show – bilety

Wyjątkowy sylwester w warszawskiej Pradze Centrum startuje o godzinie 20:00.

Zapraszamy wszystkich freaków, tancerzy, showmanów, klubowiczów i każdą osobę, która chce przeżyć coś nowego i być częścią tego wydarzenia, a zapowiada się niezły cyrk

– zapewniają ogranizatorzy wydarzenia.

Bilety oraz więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →