Elektrowkręta miesza gatunki na sylwestra

fot. materiały promocyjne
Eventpromo
elektro nye

W warszawskim Club Stereo ekipa Elektrowkręta szykuje dla Was wyjątkowego sylwestra. Dwie sceny muzyczne – każdy z artystów przygotuje dwa sety! Na głównej scenie usłyszycie dokładnie wszystko, czego basowa dusza zapragnie – liquid & deep drum'n'bass, roller, jumpup i jungle, natomiast na scenie 4/4 królować będą rytmy house, disco i garage.

Drum’n’bass i house – crossover na sylwestra

Po pandemicznej smucie Elektrowkręta powraca z przytupem z sylwestrem, który dla wielbicieli takich gatunków jak drum’n’bass oraz house będzie nie lada gratką:

Na naszym koncie jaki kilka niezwykle udanych imprez sylwestrowych. Nie organizowaliśmy ich od pandemii, więc jesteśmy niesamowicie podjarani, że robimy to ponownie. Dla nas nie ma nic lepszego niż zakończenie roku z naszymi najbliższymi przyjaciółmi a w dodatku w akompaniamencie ukochanej muzyki bassowej

– oznajmili organizatorzy.

Sylwester odbędzie się w klubie Stereo, w którym kilka tygodni temu Elektrowkręta zorganizowała udaną tegoroczną imprezę Halloween.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To lokal o długiej historii, natomiast w obecnej lokalizacji funkcjonuje już od 8 lat. Wystrój klubu nawiązuje do muzyki lat 90-tych. Aurę tajemniczości podkreśla fioletowy wystrój z nutką purpury oraz połyskującymi na sali światłami – będzie idealnie współgrać z sylwestrowymi dekoracjami. To również spora powierzchnia na dwóch
piętrach lokalu. Na poziomie -1 znajduje się dancefloor, widoczny z każdego miejsca klubu a stanowisko DJa góruje nad parkietem

– wspominają organizatorzy.

Elektrowkręta miesza gatunki na sylwestra, club Stereo
fot. Club Stereo / materiały prasowe
Elektrowkręta miesza gatunki na sylwestra, club Stereo
fot. Club Stereo / materiały prasowe

Zobacz także: Wspominamy esencjonalne kawałki z UKF z okazji ich wydawniczego jubileuszu

Oczywiście najważniejsza będzie muzyka, a niespodzianek co niemiara! Na dwóch scenach muzycznych usłyszycie tych samych artystów, którzy przygotują na tę wyjątkową noc dwa sety – w szybszych klimatach drum’n’bassowych oraz wolniejszych, czyli house’owych. Wystąpią reprezentanci trzech miast Polski – Warszawy, Krakowa i Bydgoszczy: Arsene Banger, Buhhaj, Lucid Sun, Evergreen, Impolite, Matush, Simba oraz Sick.

Elektrowkręta: Buhhaj @ Kultura Wysoka – 05/02/22

SYLWESTER 2022 | DNB & HOUSE – bilety

Aby usprawnić i zapewnić jak najbardziej komfortową zabawę, w sprzedaży dostępne są tylko pakiety VIP, które oprócz całonocnej zabawy zawierają open bar, toast, przekąski w trakcie imprezy, balony nitro, prezenty od naszego sponsora Cannabi Care oraz wiele innych atrakcji

– mówią organizatorzy.

Do dyspozycji klubowiczów będą loże z wygodnymi kanapami i fotelami dla ponad 120 osób – organizatorzy zachęcają imprezowiczów do rezerwacji loży. Wejściówki na wyjątkowego sylwestra ekipy Elektrowkręta, który odbędzie się w warszawskim Club Stereo, są dostępne w cenie od 250 zł za pośrednictwem portalu Biletomat.pl.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
250 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →