Anja Schneider pokieruje sylwestrową nocą w poznańskiej Tamie

fot. Patrice Brylla
Eventpromo
anja schneider

Poznańska Tama przywita Nowy Rok w iście królewskim stylu. Wisienką na torcie podczas ostatniej imprezy w tym roku będzie występ ikony berlińskiej sceny klubowej Anji Schneider. Sprawdź szczegóły.

Sylwester z Anją Schneider

Występ Anji Schneider podczas ostatniej imprezy w Tamie to zdecydowanie najlepszy techniczny booking, jaki znajdziemy w sylwestrowej ofercie w całej Polsce. Niekwestionowana legenda muzyki techno/house daje gwarancję wejścia w Nowy Rok z dużą dawką jakości. W końcu spotkamy się z jedną z najbardziej doświadczonych DJ-ek na świecie, której występy, produkcje i wkład w scenę z muzyką elektroniczną jest nie do ocenienia.

Anja Schneider pokieruje sylwestrową nocą w poznańskiej Tamie
fot. via Facebook

Anja Schneider zagra w Tamie razem z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny klubowej. Za sterami wraz ze swoim live actem pojawi się Kuba Sojka, czołowy performer w naszym kraju. Podczas tej wyjątkowej nocy nie mogło zabraknąć rezydentów – za DJ-ką zobaczymy Joanę i Keytova. Całość dopełni oprawa wizualna spod rąk vj Loli Haze.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kreatywność na wielu frontach

Anja Schneider uchodzi za jedną z najciężej pracujących osób w branży. To nie tylko doskonała DJ-ka i producentka, ale i założycielka labelu Mobilee oraz host audycji radiowej Club Room. Anja Schneider to postać, która na stałe wpisała się w muzyczny krajobraz Berlina. Od ćwierć wieku zajmuje się klubową elektroniką jako producentka, DJ-ka, a także współzałożycielka wytwórni.

Czytaj także: Anja Schneider – wywiad dla Muno.pl

Założony przez nią w 2005 roku wspomniany Mobilee Records obrósł w legendę. Pod szyldem tej wytwórni ukazały się nagrania takich postaci jak Catz 'n Dogz, Rodriguez Jr., Darius Syrossian czy Sascha Braemer. Za jej sprawą świat muzyki elektronicznej usłyszał o nowicjuszach, którymi w chwili pojawienia się pod skrzydłami Schneider i Kollmanna byli Maya Jane Coles, Miss Kittin, Solomun czy Pan-Pot.

Anja Schneider w Tamie – gdzie kupić bilety?

Bilety na sylwestrową imprezę z udziałem Anji Schneider i najlepszych polskich DJ-i dostaniemy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży jest druga pula w kwocie 80 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →