Christian Löffler – najnowszy singiel „Solo” w NOSPR-ze – zobacz!

fot. Christian Löffler via YouTube
News Relacja Wydarzenie
Christian Löffler NOSPR

Na początku kwietnia niemiecki producent Christian Löffler wraz z zespołem Detect Ensemble odwiedził Polskę w ramach trasy koncertowej. Podczas jego drugiego koncertu w katowickiej sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia stała się rzecz wyjątkowa – w pewnym momencie zgromadzeni słuchacze wstali z miejsc i zaczęli tańczyć. Dziś artysta podzielił się z fanami krótkim zapisem ze swojego występu, który jest namiastką tej wyjątkowej atmosfery. Koniecznie sprawdźcie!

Christian Löffler – przeżyjmy to jeszcze raz

O koncertach niemieckiego artysty wraz z zespołem we Wrocławiu i Katowicach mogliście przeczytać już w naszej specjalnej relacji.

Wyobraźcie sobie, że w NOSPR-ze już w pierwszych minutach koncertu jeden chłopak w białej koszulce, siedzący na samym środku sali, wstał i zaczął się kręcić jak szalony. Wprost delektował się tą muzyką. Niestety nie mogłem wtedy robić zdjęć, ale na pewno w fotorelacji go znajdziecie. To na początku trochę zaskoczyło publiczność, ale im dalej występ trwał, tym więcej ludzi zaczęło się podnosić z foteli. I tak dobrnęliśmy do momentu kiedy to Christian został sam ze swoją muzyką na scenie, a koncert przerodził się w balangę. Większość osób na sali wstała i tańczyła wszędzie, gdzie można było. Najpierw na boku, potem w samych przejściach między rzędami oraz nad fotelami – tak wspominałem atmosferę z katowickiego koncertu Christiana Löfflera.

Niemiecki producent po zagraniu godzinnego materiału z zespołem Detect Ensemble został sam na scenie i zaprezentował katowickiej publiczności swój najnowszy solowy materiał. Jednym z utworów był zaprezentowany przez Christiana prapremierowo singiel Solo, który został wydany kilka dni po koncercie. Myślę, że nie raz usłyszymy jego utwory w letnich setach!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobaczcie fragment z tego wyjątkowego występu, w filmiku poniżej, a jeśli wciąż Wam mało, to serdecznie zapraszam po więcej muzyki do artykułu Christian Löffler – wirtuoz sztuki muzycznego kompromisu.

Christian Löffler – Solo (Live Take)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →