Chris Liebing, Metronomy oraz MADMOTORMIQUEL w poznańskiej Tamie

Chris Liebing via Facebook
Eventpromo News
Chris Liebing

Czołowi przedstawiciele niemieckiej sceny klubowej w jej różnych odsłonach, a także znana brytyjska formacja alternatywna i oczywiście mocna reprezentacja lokalnych artystów - to wszystko już w najbliższy weekend w poznańskim klubie TAMA. Sprawdźcie szczegóły!

Tama na start weekendu – Chris Liebing

Chris Liebing, jeden z najpopularniejszych DJ-ów na świecie, będzie gwiazdą najbliższej edycji elitarnego cyklu imprez WIR. Na poprzednich edycja występowali, m.in Marcel Dettmann, Len Faki czy Kollektiv Turmstrasse. Już 18 marca w poznańskiej Tamie kolejna odsłona, na której legenda techno zagra u boku mocnego polskiego supportu – Deasa i Gary’ego Holldmana.

Chris Liebing – HATE Podcast 267

Chris Liebing na swoich kanałach społecznościowych wezwał do wspierania Ukrainy w tych ciężkich czasach. Obecna sytuacja wymaga dużych środków finansowych, które zbierane są w Polsce na wielu płaszczyznach. Włodarze poznańskiego klubu Tama, podobnie jak wielu kolegów z branży klubowej, wyszli z pomocowym rozwiązaniem dla Ukrainy dzięki wewnętrznym działaniom. Jeden z najlepszych klubów w Polsce oficjalną zbiórkę rozpoczął właśnie od sprzedaży biletów na swój flagowy, marcowy event z udziałem Chrisa Liebinga. Tama planuje przeznaczyć 10zł z każdego biletu na pomoc Ukrainie. Do sprzedaży trafiło blisko 1000 wejsciówek, co oznacza bardzo konkretną sumę na wsparcie rodzin, które potrzebują pomocy i znajdą schronienie w Poznaniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Co miesiąc będziemy typować minimum jedno wydarzenie, z którego część dochodu będziemy chcieli przeznaczać na pomoc. Dzięki swoim imprezom chcemy pomóc najbardziej potrzebującym, szukającym schronienia w naszym kraju, niemającym środków do normalnej egzystencji.

– właścieiele poznańskiego klubu Tama

Another day to najnowszy album Chrisa Liebinga, który został wydany nakładem Mute. Słuchacze, którzy czekali na wydawnictwo z minimalistycznymi bangerami, takich jak na ostatniej EP-ce z Charlotte de Witte, mogą czuć się zawiedzeni – na nowym albumie niemieckiego producenta przeważają artystyczne i dość wyważone kompozycje. Jest bardzo poetycko, lekko i ambientalnie, choć nie brakuje tu mocnych tekstur i dronów rodem z muzyki Kangding Raya. Więcej piosenkowych kompozycji niż na poprzednim wydawnictwie LiebingaBurn Slow, sprawia, że Another Day jest jeszcze bardziej przystępną propozycją na zimę niż może się początkowo wydawać. Jestem przekonany, że producenci seriali mieliby z czego wybierać – utwór Hollow Town gdyby powstał wcześniej, mógłby spokojnie znaleźć się w ścieżce dźwiękowej serialu DARK. Jeśli lubicie spokojniejsze kompozycje Trentemøllera, Apparata, Christiana Löfflera czy Maxa Coopera to będziecie zachwyceni najnowszym albumem Liebinga.

Chris Liebing – Hollow Town [feat. Tom Adams]

Bilety na poznański występ Chrisa Liebinga do nabycia na stronie Biletomat.pl. Trzeba się śpieszyć z zakupem, bowiem została ostatnia III pula w cenie 60 zł!

Tama i dobry sobotni before z Metronomy

Sobotni wieczór rozpocznie popularna alternatywna kapela z Wielkiej Brytanii – Metronomy. Zespół, po perturbacjach spowodowanych pandemią COVID-19, nareszcie wyruszył w trasę promującą ich najnowszy album Metronomy Forever. Ich muzyka jest bardzo eklektyczna – nie da się jednoznacznie zaszufladkować do jednego gatunku, ponieważ czerpią zarówno z popu, elektroniki oraz indie. Fani gry piłkarskiej Pro Evolution Soccer pamiętają ich z kawałka The Bay, który znalazł się w soundtracku gry ponad 10 lat temu.

Metronomy – The Bay

Jeśli podobały się Wam starsze utwory Metronomy, to te najnowsze Was nie zawiodą. Zespół rozpocznie koncert o godzinie 21., ale lepiej przyjść wcześniej, bowiem przed ich występem będziemy mogli usłyszeć zespół Sparkling.

Metronomy – Right on time

Tama z hitem na sobotę – MADMOTORMIQUEL

A zaraz po koncercie Metronomy gratka dla miłośników melodycznej muzyki klubowej – niemiecki DJ i producent, rezydent legendarnego berlińskiego Bar25, współtwórca kolektywu Bachstelzen, czyli organizatorów Garbicz FestivalMadmotormiquel. Wraz z nim wystąpią jego przyjaciele z polskiej sceny. Zagrają: rezydent wrocławskiego Ciała, Kacpa, a także reprezentanci ATR Kollektiv z Poznania, Sassafras Tree.

Bilety na to wydarzenie w cenie od 35 zł do nabycia na stronie Biletomat.pl.

Madmotormiquel – Xibalba Festival 2018Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →