Catz ‘N Dogz i Klaudia Szafrańska na 100. urodziny Stanisława Lema – oglądaj online!

Fot. Materiały promocyjne
News
Catz ‘N Dogz i Klaudia Szafrańska wspólnie dla Lema

W ubiegły piątek odbyła się premiera specjalnego koncertu Catz 'N Dogz i Klaudii Szafrańskiej, który zorganizowany był przez Narodowe Centrum Kultury we współpracy z Lotniczą Akademią Wojskową z okazji 100. urodzin literackiego patrona roku 2021 - Stanisława Lema.

Catz ‘N Dogz i Klaudia Szafrańska wspólnie na rzecz Lema

Catz ‘N Dogz i Klaudia Szafrańska wprost z Lotniczej Akademii Wojskowej! 22 października o 20.00 miała miejsce transmisja wyjątkowego koncertu, upamiętniającego przypadającą w tym roku setną rocznicę urodzin Stanisława Lema. Wydarzenie można teraz zobaczyć na kanale YouTube i fanpage’ach Narodowego Centrum Kultury, Catz ‘N Dogz oraz Lotniczej Akademii Wojskowej, we współpracy z którą zorganizowany jest koncert.

Catz ‘N Dogz / Klaudia Szafrańska – Koncert online na 100. urodziny Stanisława Lema

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dlaczego Lem?

Jego twórczość na stałe wpisała się w XX-wieczną literaturę popularnonaukową i uznawana jest na całym świecie za wybitną. Książki Lema zostały przetłumaczone na przeszło 40 języków, osiągając łączny nakład kilkudziesięciu milionów egzemplarzy. Proza polskiego pisarza doczekała się także kilku międzynarodowych ekranizacji, co znacznie wpłynęło na popularyzację jego dzieł.

Dlaczego Catz 'N Dogz?

Brzmienie muzyki elektronicznej wydaje się najbardziej adekwatne do kosmicznej twórczości Stanisława Lema, a zespół Catz ‘N Dogz to polska czołówka tego gatunku. Duet koncertuje na całym świecie, specjalizując się w live-actach i setach DJ-skich. Odsłuchy ich muzyki na Spotify i iTunes, a także emisje na kanale YouTube osiągają zasięgi liczone w setkach tysięcy.

Jak zaznaczono, „scenografię wydarzenia stanowić będą myśliwce bojowe typu F16 oraz M-346 +Bielik+, a także wybrane maszyny bojowe (samoloty szkoleniowe, transportowe i helikoptery)”. „Koncertowi towarzyszyć będą animacje i wizualizacje przygotowane przez Krzysztofa Głażewskiego” – dodano.

Catz 'N Dogz – QuestionPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →