Bonheur świętuje drugie urodziny i wchodzi na nowy poziom imprez

Fot. Facebook
Eventpromo News

Na przestrzeni dwóch lat swojej działalności - choć osoba tworząca ten projekt już wcześniej angażowała się w różne inicjatywy na scenie klubowej, o których można powiedzieć, iż stanowiły podwaliny Bonheur - wyjątkowy koncept ewoluuje, a impreza urodzinowa ma być tego dowodem. Przekonamy się o tym 20 października. Gdzie dokładnie? Tego dowiedzą się uczestnicy znakomicie zapowiadającego się wydarzenia.

Jak przyznaje sam „ojciec-założyciel”, czyli Filip Białogrecki aka Peregrin, pod szyldem Bonheur zorganizował (lub wsparł) 20 imprez z 25 headlinerami – wynik imponujący, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę dopiero wracającą do formy po pandemii kondycję rodzimej sceny klubowej.

Bonheur. Francuska fala

Od zajawki francuską falą mocniejszej elektroniki spod znaku hard techno, industrial techno oraz neo rave, aż to kilkudziesięciu spektakularnych wydarzeń, o których było głośno w całym kraju – Bonheur przeobraża się niemal od początku istnienia, a odpowiedzialny za ten projekt Peregrin sam przyznaje, iż jest zaskoczony skalą i kierunkiem, w jakim podąża jego dzieło. Nie oznacza to, że sam zainteresowany zamierza spoczywać na laurach – wręcz przeciwnie. Apetyt rośnie w miarę, a nadchodząca impreza urodzinowa ma być swego rodzaju otwarciem nowego rozdziału w historii Bonheur.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bonheur zapowiada urodziny i… zmiany

Z tej okazji pomysłodawca projektu zrezygnował z organizacji imprezy w konwencjonalnych, klubowych warunkach. Zamiast tego, event odbędzie w specjalnie wynajętej przestrzeni, którą autor zamieszania zamierza od początku do końca zaaranżować po swojemu, we współpracy z najlepszymi.

W tym celu Bonheur połączył siły z niemal już legendarną ekipą SLAP, czołowymi dostawcami topowych soundsystemtów w kraju. Swoje trzy grosze dołożą mistrzowie oprawy wizualnej, czyli Lumen Art. Możemy spodziewać się niezwykłego laserowego show potęgującego doznania podczas imprezy.

Bonheur świętuje urodziny – skład imprezy

Kto zagra podczas urodzinowej imprezy Bonheur? Poznajcie skład!

Jan VercauterenPeregrin


WRK


II urodziny Bonheur – bilety

Urodzinowa impreza Bonheur odbędzie się 20 października we Wrocławiu. Dokładna lokalizacja zostanie zdradzona uczestnikom wydarzenia tuż przed jego rozpoczęciem. Bilety na tę imprezę znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →