Startuje Biletomat.pl – najszybsze bilety on-line

Artykuł

Przedstawiamy Wam udoskonaloną i w pełni mobilną wersję naszej bileterii internetowej - Biletomat.pl. Chcemy iść z duchem czasu i dostarczać Wam bilety w najszybszy i najbezpieczniejszy sposób. Sprawdźcie sami!

Biletomat.pl powstał na bazie systemu biletowego serwisu Muno.pl, który we współpracy z wieloma organizatorami przez kilka lat z powodzeniem prowadził sprzedaż biletów na wydarzenia w całej Polsce i za granicą.

Nowa bileteria dostępna również bezpośrednio na Muno.pl posiada nowoczesny layout, stworzony ze szczególnym uwzględnieniem użyteczności i funkcjonalności.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

https://www.biletomat.pl/

1. Bez logowania, szybko i bezpiecznie

To co wyróżnia Biletomat.pl to przede wszystkim możliwość bardzo szybkiego zakupu biletu. Na Biletomat.pl będziecie mogli w sposób szybki, łatwy i bezpieczny nabyć swój bilet dzięki krótkiemu i prostemu formularzowi zakupu oraz braku wymogu rejestracji i logowania.

Bezpieczeństwo. Wszystkie strony zakupu na Biletomat.pl są certyfikatem RapidSSL. Przy szybkich płatnościach współpracujemy z serwisem PayU, które odbywają się za pośrednictwem protokołu SSL EV*, który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości. PayU spełnia rygorystyczne, międzynarodowe standardy bezpieczeństwa PCI DSS**.

2. SMS-Ticket – Bilet bezpośrednio w Twoim telefonie

Możecie zamawiać bilety w dobrze już Wam znanej opcji e-ticket (druk w domu) lub skorzystać z nowej możliwości sms-ticket – bilet wysyłany smsem na telefon.

Zapraszamy również do używania wersji mobilnej strony na telefony komórkowe, tablety i smartphony.

Zadbaliśmy o szybkie i łatwe wyszukiwanie oraz proste filtrowanie imprez, dzięki czemu już w dwie minuty można zdobyć pożądany bilet. Po zarejestrowaniu się w serwisie, będziecie mieli dostęp do historii zakupionych wejściówek.

3. Udoskonalona sprzedaż biletów w Muno.pl

Muno.pl będzie prowadzić przedsprzedaż na wydarzenia na zasadzie programu afiliacyjnego z Biletomat.pl dzięki czemu, ze wszystkich powyższych funkcji będziecie mogli skorzystać bezpośrednio na Muno.pl

Biletomat umożliwia również zakup biletów „last minute” na 3 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Więcej nowości już wkrótce!

https://www.biletomat.pl/

* Extended Validation Secure Sockets Layer

** Payment Card Industry Data Security Standard

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →