Red Bull Music Academy – następna edycja w Berlinie!

News

Kultowa RBMA swoje 20-lecie będzie obchodzić w mieście, w którym rozpoczęła działalność. Ruszyły zgłoszenia!

Red Bull Music Academy prowadzi swoją misję już od 1998 roku. Akademia każdą edycję przenosi do innego zakątka świata, konfrontując ze sobą topowych artystów z zdolnymi, młodymi muzykami wyłonionymi ze zgłoszeń. Biorą oni udział w kameralnych sesjach wykładowych oraz wspólnie tworzą muzykę w najnowocześniejszych studiach nagraniowych.
W poprzednich latach mentorami RBMA byli m.in. Bob Moog, Brian Eno, Erykah Badu, Richie Hawtin czy Moodymann, a na liście absolwentów, którym udało się osiągnąć międzynarodowy sukces znajdziemy takie nazwiska jak Flying Lotus, Hudson Mohawke, Nina Kraviz czy Jamie Woon.

Edycja 2018 odbędzie się od 8 września do 12 października w Berlinie. Berlin to miasto, w którym akademia rozpoczęła swoją historię. 15 czerwca otwarto fazę zgłoszeń, która potrwa do 4 września. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.
Red Bull Music Academy udostępniło do pobrania także kompilację, składającą się z 50 kawałków powstałych podczas tegorocznej edycji w Montrealu, przy udziale takich artystów jak m.in. Mathew Jonson, Thundercat czy Matias Aguayo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →