Azymut przeprowadzi darmowe warsztaty z Ableton Live

News Galeria
ableton live darmowy poradnik

Chcesz zacząć tworzyć muzykę? Śląskie studio nagrań Azymut pomoże ci w tym. I to bezpłatnie.

Zacznij bawić się muzyką z Ableton Live

Azymut to miejsce świadczące profesjonalne usługi audio, w którym realizowane są nagrania na światowej klasy sprzęcie. Studio posiada jedno z większych zapleczy wyposażenia analogowego na Śląsku. Powierzchnia studia dzieli się na reżyserkę oraz live room. Studio prowadzi również działalność wydawniczą, a teraz startuje z działalnością edukacyjną. Wszystko za sprawą warsztatów programu Ableton Live.

Ableton Live – intuicyjny program do tworzenia muzyki

Ableton Live dzięki intuicyjnemu interfejsowi pozwala łatwo tworzyć, produkować i wykonywać muzykę. Live działa w czasie rzeczywistym i umożliwia bieżącą synchronizację zmian wprowadzanych w poszczególnych plikach. Podczas warsztatów, uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak skonfigurować oprogramowanie do pracy z interfejsem audio oraz midi, w jaki sposób sprawnie poruszać się po oknie sesji i aranżu, czym jest mikser i jakie są jego funkcje, jak używać sampli i efektów, czym są klipy i warping, jak nagrywać i używać automatyki czy w jaki sposób poprawnie wyeksportować pierwszy projekt. Ponadto, w trakcie warsztatów zostaną wyjaśnione różnice pomiędzy miksem i masteringiem oraz zostaną zaprezentowane podstawowe techniki miksowania utworu.

ableton live

Panel sterowania Ableton Live 10 Suite

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ableton Live – naucz się bezpłatnie jego obsługi

Warsztaty odbędą się 7 i 14 maja. Stream rozpocznie się o godzinie 19 i potrwa 1h30min. Są one przeznaczone dla początkujących, nieposiadających wcześniejszego doświadczenia z programem Ableton Live. Na czas pandemii firma udostępniła najnowszą wersję programu do pobrania za darmo na 90 dni. Program można pobrać tutaj.

Warsztaty poprowadzi Jakub Mokrzysiak (biøs) – producent muzyczny, realizator dźwięku, sound designer. Od dziesięciu lat związany ze sceną muzyki elektronicznej. Odbędą się one pod tym adresem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →