Ableton Live 10 Suite bezpłatnie przez 90 dni

1 215
News
Ableton Live 10

W związku z panującą pandemią koronawirusa, firma Ableton zdecydowała się udostępnić za darmo, na okres 90 dni, swój program do tworzenia muzyki, Ableton Live 10 Suit. Może kwarantanna okaże się dla Was czasem, w którym odkryjecie w sobie talent artystyczny?

Ableton chce umilić nam czas kwarantanny

Po tym, jak firmy Moog i Korg udostępniły za darmo swoje muzyczne aplikacje, kolejna firma zaoferowała podobne rozwiązanie dla użytkowników. Chodzi o niemieckiego producenta i dystrybutora oprogramowania, Ableton.

Ableton Live to program, który umożliwia tworzenie, produkowanie i wykonywanie utworów muzycznych. Charakteryzuje się intuicyjnym, choć bardzo rozbudowanym interfejsem użytkownika, co sprawia, że jest on adresowany do mniej doświadczonych użytkowników. Narzędzie pracuje w czasie rzeczywistym i na bieżąco synchronizuje zmiany wprowadzone w poszczególnych plikach.  Program firmy Ableton  pozwala zatem na edytowanie i modyfikowanie wybranych utworów w dowolnej chwili.

ableton

Tak prezentuje się program Ableton Live 10 Suite

Ableton Live – wystarczy klawiatura lub kontroler

Warto dodać, że do obsługi programu można wykorzystać klawiaturę lub też kontroler. Aplikacja oddaje do dyspozycji szereg instrumentów muzycznych, dźwięków i inne narzędzia do tworzenia muzyki z każdego gatunku. Dostępne są także rozmaite efekty do przetwarzania i ulepszania dźwięków.

W ramach Ableton Live użytkownicy otrzymują: Ableton Live, 9 instrumentów do wypróbowania, 41 efektów do przetwarzania audio i MIDI, a także Max for Live oferującego dostęp do wielu instrumentów, efektów i opcji personalizacji stworzonych przez społeczność Live.

Ableton Live 10 Suite – wypróbuj już teraz!

Program do działania wymagania procesora Intel Mac z Mac OS X 10.7 lub lepszym bądź PC z Windows 7 lub Windows 8, wielordzeniowego procesora, 2 GB RAM. Można go pobrać z tego miejsca.