10 lat Abletona

News

Minęło 10 lat od momentu, w którym na rynek trafiła pierwsza wersja kultowego programu Ableton Live. Teraz z okazji jubileuszu, Ableton ogłasza specjalne promocje!

Ableton to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży muzycznej, a to za sprawą oprogramowania Live, który w relatywnie krótkim czasie stało się standardowym produktem używanym przez wielu artystów na całym świecie. Aby uczcić swoje 10-cio lecie istnienia, Ableton oferuje szereg ofert specjalnych.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Teraz każdy może uaktualnić swoją wersję oprogramowania do Ableton Live 8 z 20% zniżką. Tak więc za Ableton Live zamiast 349 euro zapłacimy 299 euro, a za Live Suit 449 euro zamiast 549 euro. Kolejną atrakcją jest możliwość zakupu „MaxForLive” – programu, dzięki któremu każdy będzie mógł tworzyć własne instrumenty oraz efekty.

 

Poza tym Ableton ogłosił wprowadzenie na rynek nowego produktu – Live Intro, który będzie rozwinięciem wcześniejszego Live Lite. Każdu użytkownik starszej wersji będzie mógł ją uaktualnić za darmo. Reszta będzie musiała zapłacić za Live Intro 99 euro.

 

 

Ponadto dla uczczenia jubileuszu, Ableton daje także możliwość pobrania za darmo 10 eksluzywnych Live Packs od takich artystów jak np.: Adam Freeland, Apparat, Swayzak czy też Mum.

 

Jubileuszowa promocja trwa od 4 listopada 2009 roku do 15 stycznia 2010 roku. Wiecej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Ableton.

 
Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →