Automatik Night 5 > John Tejada @ SQ klub

News

Cykl Automatik Night rozpoczyna jesienny sezon od prawdziwej bomby! Gościem piątej edycji będzie JOHN TEJADA - legendarny amerykański producent i DJ. W dodatku zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce swój set LIVE! Już w ten piątek 7.10 usłyszymy go w nowym SQ klubie w Słodowni / Stary Browar.

JOHN TEJADA to prawdziwa legenda współczesnej sceny elektronicznej. Kojarzony z melodyjną, głęboką odmianą Detroit Techno i precyzyjnym Tech-House, jest człowiekiem wymykającym się łatwym klasyfikacjom.  Swoim nagraniom zawsze nadaje indywidualny charakter, tworząc muzykę bardzo osobistą, melancholijną, emocjonalną i porywająco melodyjną.  Artysta, producent, autor remixów, DJ i właściciel wytwórni ma na swoim koncie setki wydawnictw dla wszystkich ważniejszych wytwórni świata.


Urodził się w Wiedniu jako dziecko solistki operowej i kompozytora muzyki klasycznej. To pomogło zbudować mu fundament dzisiejszych umiejętności. Jako dzieciak fascynował się starym electro i hip hopem, ale dopiero pierwszy kontakt z nagraniami Derricka May’a i Juana Atkinsa – klasyków Detroit Techno dały mu prawdziwe natchnienie.  Produkcje Tejady od samego początku wyrastały ponad przeciętność setek seryjnych techno produkcji. Nic dziwnego, że już pierwsze nagrania dla A13, Multiplex czy Generation R&S odniosły wielki sukces. W 1996 r. zakłada w Los Angeles swój własny label Palette, która w ciągu kilku lat staje się jedną z najbardziej wpływowych wytwórni świata. Swoje single i albumy wydawał także dla A13, Palette, deFocus, Plug Research, Moods and Grooves i Playhouse.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →