Dwa koncerty Austra w Polsce

Wydarzenie

Grupa Austra, ogłoszena przez media i miłośników electro-popu następcami Fever Ray i Florence And The Machine, zagrają w czerwcu tego roku na dwóch koncertach w Polsce!

Choć kanadyjska grupa Austra jest dopiero na początku swojej karierym, to już teraz możemy mieć pewność, że oglądamy narodziny dużej gwiazdy. Współtworzony przez Katie Stelmanis, Doriana Wolfa oraz Mayę Postepski zespół wystąpi w czerwcu w naszym kraju na dwóch koncertach – 17.06 w poznańskim SPOT., a dzień później w warszawskiej Cafe Kulturalna.

W plebiscycie Spinner na 25 najciekawszych kobiecych artystek na muzycznej scenie, Katie Stelmanis, liderka Austra, uplasowała sie na 14. miejscu – wyżej niż Alison z Crystal Castles, Janelle Monae czy Florence Welch (Florence and the Machine)!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W szkole Katie uczyła sie klasycznego śpiewu operowego, grała również na wiolonczeli i pianinie. Jako nastolatka zakochała się w muzyce Nine Inch Nails, Kate Bush i Björk. Przetarcie na muzycznej scenie zdobywała grając jako support CocoRosie i gościnnie wspierając grupę Fucked Up na krążku „The Chemistry Of Common Life”.

Producentem debiutanckiej płyty Austry zatytułowanej „Feel It Break”, mającej ukazać się w maju tego roku nakładem Domino/Isound Labels, jest Damian Taylor, który wcześniej współpracował z takimi gwiazdami jak choćby Stateless, Björk czy też UNKLE. Płytę promuje teledysk do utworu „Beat and the Pulse”.

Źródło: materiały organizatora

Austra The Beat & The Pulse from The Glitoris on Vimeo.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →