Artysta na weekend: Stu Hirst + wywiad

Wywiad

Stu Hirst to jedno z największych nazwisk wydających dla potentata jakim jest label CR2. Autor hitu „Synth Surfing” w rozmowie z muzikanova.pl.

Stu Hirst wydaje dla największych światowych labeli, gra na najlepszych imprezach globu. W naszej rozmowie pytamy go o noworoczne plany i postanowienia, oraz o jego uczucia w stosunku do muzyki elektronicznej.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pełną biografię znajdziecie w dziale DJs/Artyści.

 

WYWIAD: STU HIRST (CR2/ Wielka Brytania)

 

Witaj Stuart, zacznijmy od rzeczy przyjemnych, powiedz nam co uważasz za Twój największy sukces?

Prawdopodobnie jest to mój kawałek „Rhythmique” wydany nakładem wytwórni Steve Lawlera – Harlem oraz Viva. Jedne z najlepszych imprez na jakich grałem to te kończące sezon w Pachy na Ibizie. Grałem tam już trzy razy, uważam to za swój duży sukces.

 

 

Wydałeś swoje produkcje dla kilku potentatów, takich jak CR2, Global Underground czy Baroque. Czym różni się współpraca z nimi od współpracy z mniejszymi labelami?

Wszystko zależy od kawałka. W moim odczuciu większe wytwórnie mogą pomóc w kwestii promocji, za czym nie da się ukryć idzie także sprzedaż Twojej muzyki. Nigdy jednak nie odmawiam mniejszym wytwórniom i wciąż u nich wydaję.

Zaczął się nowy rok, jaki masz plan na najbliższe miesiące?

Zajmuję się w tej chwili pracą nad albumem. Zajmie mi to większość 2010 roku. Niedługo pojawią się także kawałki dla Global Underground, BrandNewVibe czy Vitalik. Zaczynam także współpracę z kilkoma bardzo ciekawymi i znanymi postaciami ze światka klubowego, więc uważajcie! Właśnie podpisałem kontrakt z nową agencją, która będzie zarządzać imprezami i promocją – APO Managment. Kiedyś grałem w Piekarni w Warszawie i świetnie się tam bawiłem, być może w tym roku uda mi się wrócić do Polski!

 

 

Jak postrzegasz swoje uczucia do muzyki elektronicznej?

Zawsze zafascynowany byłem muzyką elektroniczną, już jako nastolatek szalałem za nią! Chyba głównie za sprawą jej różnorodności. Może być podnosząca na duchu, emocjonalna ale także ciemna i intrygująca. Wszystko tak naprawdę zależy od nastroju!

Jakie masz postanowienie noworoczne?

Chciałbym wydawać i robić lepszą muzykę!

Dzięki za rozmowę!

Dzięki!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →