ARMIN VAN BUUREN we wrocławskiej Hali Ludowej

News

Najlepsi Dje, bajeczne efekty świetlne, doskonały dźwięk i niesamowita oprawa artystyczna - to znaki firmowe agencji Sense Music. Po ogromnym sukcesie imprez z udziałem Tiësto, Michaela Buriana w Hali Ludowej we Wrocławiu, Blank & Jones, Rank 1, Agnelli & Nelson i Kyau vs. Albert w poznańskiej Arenie, przyszedł czas na kolejne wydarzenie. 2 maja również we Wrocławiu wystąpi ARMIN VAN BUUREN.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ARMIN VAN BUUREN – zawita do Polski po raz pierwszy. W wrocławskiej Hali Ludowej zagra 4-godzinny set. Organizatorzy zapowiadają jeszcze wspanialszą imprezę niż zeszłoroczny koncert dj’a Tiësto (wybrany przez internautów portalu wp.pl, najlepszym koncertem zagranicznego artysty w kategorii muzyki klubowej i piątym wydarzeniem muzycznym zeszłego roku w Polsce.

ARMIN VAN BUUREN trzeci rok z rzędu znalazł się na trzecim miejscu wśród najlepszych Djów na świecie w prestiżowym plebiscycie „DJ Magazine”. W pierwszej dziesiątce wyprzedza takie gwiazdy jak Ferry Corsten, Sasha czy Carl Cox, przed nim są już tylko Tiësto i Paul Van Dyk.

Obok tego tytułu rok 2005 przyniósł mu także dwie inne istotne nagrody przyznawane w ramach słynnej Miami Winter Music Conference: za Najlepszy Program Radiowy i Najlepszą Kompilację – „A State Of Trance 2004”.

Muzyką taneczną i produkcją interesował się już od najmłodszych lat, co zaowocowało tym, że już pierwsze jego utwory okazały się hitami. Tak się stało ze słynnym „Yet Another Day” i legendarnym już „Blue Fear”. Minął rok od wydania pierwszego utworu i Holender na koncie miał już pierwszy album autorski „76” (2003). Do tego doszły genialne remiksy takich produkcji jak “King Of My Castle” Wamdue Project, “Janeiro” Solid Sessions czy „7 Cities” Solar Stone. Talent Armina praktycznie eksplodował, zalewając geniuszem całą scenę taneczną.

Latem ubiegłego roku wydał drugi album autorski „Shivers”, na którym pokazał, że stać go nie tylko na muzykę na parkiet. Płyta czerpie inspiracje z rocka i popu, dzięki czemu Armin znalazł nowych fanów niekoniecznie gustujących w muzyce trance. Armin to także słynne wytwórnie Armada i Armind oraz wspomniane już wcześniej audycje A State Of Trance, których dzięki rozgłośniom naziemnym i internetowi słuchają ludzie na całym świecie. 

Cały skład dj’ski głównej sceny to:

ARMIN VAN BUUREN (NL)
REMY (NL)
MATTHEW DEKAY (NL)
ANGELO MIKE (PL)
BRIAN CROSS (ES)
SAN (NL)
PETER PAIN (PL)
 

 

Więcej informacji w kalendarium imprezowym

http://www.muzikanova.pl/index.php?m=imprezy&id=1860

 


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →