Alexander Kowalski – nowy label + EPka

News

Alexander Kowalski powraca z nowym labelem, produkcjami i licznymi imprezami m.in w poznańskim Eskulapie i sopockim Sfinksie.

Po ponad rocznej przerwie powraca jeden z bardziej utalentowanych artystów na elektronicznej scenie muzycznej. Mowa tu o Alexandrze Kowalskim, który swoją karierę rozpoczął pod koniec lat 90. wraz z występami w legendarnym berlińskim klubie Tresor. Jego pierwsze produkcje wpadły w ręce Heiko Lauxa – założyciela Kanzleramtu. Idealnie pasowały do tego co prezentuje wytwórnia. W 2000 roku Kowalski wydawał już dla Kosequent, Tresora (jako DisX3), Ungleich (jako Double X) no i oczywiście dla Kanzleramt.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Pierwszy album Alexandra „Echos” z 2001 roku został uznany za jeden z najlepszych debiutów w muzyce elektronicznej. Rok później świat usłyszał o drugiej płycie długogrającej niemieckiego artysty – „Progress”, która powaliła wszystkich na kolana. Wraz z jej wydaniem w muzyce Kowalskiego nastąpił dosłowny progres, rozwój w kierunku krystalicznych, ciepłych struktur, subtelnych a przy tym energetycznych i niesamowicie dopracowanych momentów, które sprawiają, że praktycznie każdy kawałek z płyty jest wyjątkowy.

 

 

Teraz Alexander Kowalski powraca i to w wielkim stylu. Założył własną wytwórnię Damage Music Berlin, nakładem której wydaje Epkę „The Heat Of The Night”. Na płycie znajdziemy trzy numery – każdy z nich przepełniony tłustym basem i melancholijnymi dźwiekami w tle. Jej premiera odbędzie się 8 października 2009 roku. Dokładnie dzień poźniej Alexander Kowalski wystąpi ze swoim Live setem w poznańskim Eskulapie, a 10 października w sopockim klubie Sfinks. Będzie to zapewne nie lada gratka dla wszystkich fanów deep techno. Więcej informacji na temat tych imprez szukajcie wkrótce muzikanova.pl!

 

Alexander Kolwaski – The Heat Of The Night

Data wydania: 08.10.2009

Tracklista:

01. The Heat Of The Night

02. It’s Been A Long

03. Don’t Judge me

 
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →