Japoński minimal we Wrocławiu KONKURS!

Wydarzenie

Dwóch wyjątkowych przedstawicieli Kraju Kwitnącej Wiśni wystąpi we Wrocławiu w najbliższą sobotę. Mamy dla Was 2 wejściówki!

W drugą sobotę czerwca odbędzie się kolejna już edycja imprezy Kickbeat GOES2JAPAN. Od pierwszej imprezy minął dokładnie rok. Czerwiec i wrzesień 2010 to były te miesiące w których Agencja Kickbeat zapewniła wrocławskim klubowiczom niemałą dawkę wrażeń.

Na trzecią edycje organizatorzy przygotowali coś szczególnego. Uznawana na całym świecie za mistrzynię w swoim gatunku, Akiko Kiyama bo o niej mowa, od blisko 10 lat tworzy i wydaje dla wielu uznanych labeli. Związana dusza i ciałem z minimalami. Przejmujące, pełne emocji melodie, przełamane wyraźnymi klikami i trzaskami to jej znak rozpoznawczy. Wraz z Akiko przyjedzie zaprzyjaźniony już z Wrocławską publicznością Mori Norihiko. Jest on oficjalnym rezydentem tego cyklu. Nieposkromione zasoby energii jak i miłość do płyt sprawiają że jego sety czasem trwają po 10 godzin.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To wszystko już w sobotę 11 czewca w klubie Melin CafeWIĘCEJ

KONKURS

Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na tę imprezę. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie:

Wymień jedną europejską wytwórnię z którą związana jest Akiko.

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać na adres [email protected] W treści należy podać prawidłową odpowiedź, swój login na Muno.pl, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Więcej:

11.06 (sobota) Kickbeat GOES2JAPAN @ Melin Cafe, Wrocław

 

Poprzednie edycje Kickbeat Goes2Japan:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →