Against All Logic z nowym kawałkiem

Fot. Materiały promocyjne

Utwór Everyday (So Hard To Breathe) pojawił się na kompilacji It's Not Complicated.

Nicolas Jaar na rzecz Palestyny

Poboczny projekt Nicolasa JaaraAgainst All Logic, to najbardziej taneczne wcielenie amerykańsko-chilijskiego producenta. Artysta lubi nam od czasu do czasu przypominać o nim, wypuszczając znienacka pojedyncze single lub utwory. Tak właśnie stało się tym razem. Utwór Everyday (So Hard To Breathe) trafił na specjalną składankę It’s Not Complicated Na 19-utworowej kolekcji, stworzonej we współpracy z Ma3azefem i inżynierką masteringu Hebą Kadry, znalazły się również utwory Briana Eno, Lafawndah, Lee Gamble’a i wielu innych. Cały dochód z projektu zostanie przekazany na rzecz Medical Aid For Palestine i Grassroots Al-Quds.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W zeszłym roku Ma3azef wydał płytę Nisf Madeena, która wspomogła organizacje działające w Bejrucie po ogromnej eksplozji, która zdewastowała miasto. Wśród współautorów Nisf Madeena znaleźli się Nicolás Jaar, Fatima Al Qadiri i Deena Abdelwahed.

Nicolas Jaar – sukces za sukcesem

Debiutancki solowy longplay Jaara to Space Is Only Noise ze stycznia 2011 roku. W 2015 roku wydał darmowy materiał Pomegranates. Potem w 2016 roku ukazały się zestawy Nymphs i Sirens, a w 2020 roku Cenizas. W październiku 2013 roku Jaar – w ramach duetu Darkside, współtworzonym z Dave’em Harringtonem – wydał cieszący się dużą popularnością krążek Psychic. W lutym 2020 roku, pod pseudonimem Against All Logic, wypuścił płytę 2017-2019.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →