Zobacz na żywo dwugodzinny mix Nicolasa Jaara

News
nicolas jaar

Artysta podczas livestreamu zaprezentuje zarówno swoje utwory, jak i pobawi się kawałkami innych wykonawców.

Nicolas Jaar zapracowany

Obecny rok dla Nicolasa Jaara jest bardzo pracowity. Kilka tygodni temu wydał on pod własnym nazwiskiem album Cenizas, a pod pseudonimem Against All Logic wypuścił krążek 2017-2019. Teraz przygotował dla swoich fanów coś wyjątkowego.

W czwartek, o godz. 21:00 naszego czasu (19:00 Greenwich Mean Time) Jaar nada dwugodzinny livestream ze swojego mieszkania. Muzyk zapowiada, że będziemy mogli usłyszeć zarówno jego najbardziej znane kompozycje, jak i „rarytasy” oraz przerobione kompozycje innych artystów. Set będzie transmitowany na żywo przez Twitcha pod tym adresem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nicolas Jaar – Cenizas

Nicolas Jaar – muzyk o wielu obliczach

Od początku swojej kariery Nicolas Jaar pozostaje wyjątkowo płodnym oraz nad wyraz aktywnym muzykiem. Oprócz tego, że wydaje płyty pod własnym nazwiskiem i jako Against All Logic, to w 2013 roku zwarł szyki z multiinstrumentalistą Dave’em Harringtonem, powołując do życia duet Darkside. Efektem ich współpracy był znakomity album Psychic.

Nicolas spróbował swoich sił także w muzyce filmowej i skomponował alternatywną, awangardową ścieżkę dźwiękową do klasycznego filmu Kwiat granatu. W międzyczasie artysta wspomagał w produkcjach innych artystów, współpracując m.in. z FKA twigs i z Patrickiem Higginsem (AEAEA).

Against All Logic – 2017-2019Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →