Brian Eno uruchamia własną stację radiową The Lighthouse

Fot. Materiały promocyjne
News
Brian Eno w nowym projekcie 

Legendarny twórca ambientu, Brian Eno, na falach The Lighthouse będzie dzielił się swoimi niepublikowanymi do tej pory utworami.

Brian Eno w nowym projekcie

Brian Eno w radiu The Lighthouse ma w planach udostępniać setki nowych i niepublikowanych do tej pory utworów, z całej jego ponad 50-letniej kariery. Trzyczęściowy program rozpocznie się od Program 1, w którym Eno opowie o niepublikowanych wcześniej materiałach i motywacjach, jakimi kierował się otwierając swoje archiwum. Muzyka w audycji będzie losowo sekwencjonowana, a nie kuratorowana.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Muzyka, która będzie nadawana z The Lighthouse obejmuje dość szeroki okres. Najwcześniejszy utwór, jaki mamy w tej chwili, pochodzi z 1990 roku. W miarę upływu czasu będziemy dodawać kolejne kawałki. Do miksu będą dołączać nowe utwory, a niektóre z nich będą sięgać jeszcze dalej w przeszłość. Będziecie słuchać sekwencji utworów, które będą generowane losowo, wybierane przypadkowo, więc istnieje możliwość dziwnych, mam nadzieję ekscytujących zderzeń – rzeczy, które są bardzo wolne obok rzeczy, które są bardzo szybkie obok rzeczy, które nie mają żadnego tempa, żadnego pulsu – napisał w oświadczeniu Brian Eno.

Nie tylko Brian Eno

The Lighthouse dołącza do innych stworzonych przez artystów stacji marki Sonos. Swoje własne kanały radiowe mają na platformie m.in. Thom Yorke, D’Angelo, FKA twigs, Björk i The Chemical Brothers. Można ich posłuchać na Mixcloud lub w aplikacji Sonos.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również