A_GIM i Bart Sucharski w artystycznym duecie 

Fot. Materiały promocyjne
News
A_GIM w nowej kolaboracji

W październiku swoją premierę miała nowa EP-ka A_GIMA. Producent pod szyldem labelu założonego razem z MANOIDem i Weissem zaprezentował dwie autorskie kompozycje i aż cztery remixy autorstwa m.in. Vidno i Michaela Kleina. Po obrazku do tytułowego RUNFUNK dziś możemy oglądać wizualizację do nagrania LUSINEA przygotowaną przez Barta Sucharskiego!

A_GIM w nowej kolaboracji

Autorem wizualizacji do utworu LUSINEA jest Bart Sucharski – projektant, designer, rzeźbiarz, który w ostatnim czasie najmocniej skupia się na działalności streetartowej (jego prace spotkamy w Chicago, Paryżu, Atenach czy Rzymie). Bart od lat jest związany z środowiskiem klubowym. W swoim portfolio ma dziesiątki plakatów muzycznych, wiele projektów sztuki użytkowej i setki logotypów.

A_GIM – LUSINEA

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

EP-ką Runfunk wypełniam ogromną potrzebę posiłkowania się melodią zaklętą w moje uwielbienie do hipnotycznej, mocarnej motoryki. Zawsze tkwi we mnie potrzeba podzielenia się emocjami, które grają wiodącą rolę – opowiada producent. Materiał dostępny jest od 20 października na wszystkich serwisach streamingowych.

Jeden z najlepszych i najbardziej rozchwytywanych polskich producentów

A_GIM przez wiele lat grał zespołowo, współtworząc formacje Öszibarack i Nervy, ale od jakiegoś czasu z powodzeniem występuje w pojedynkę i z Deasem jako duet Blooma. Dżeljilji jako solowy artysta eksploruje rejony tanecznego, wyrazistego techno ze szczyptą industrialu. Swój ponadprzeciętny warsztat prezentował na dużych festiwalach pokroju Tauron Nowa Muzyka, Open’er i Metronome Prague.  Muzyk jednocześnie nie rezygnuje z eksperymentów i kolejnych projektów potwierdzających, że w jego słowniku nie istnieje fraza „sztampowość”.

To on wraz z Brodką stworzył głośny, synthwave’owy cover utworu Wszystko czego dziś chcę Izabeli Trojanowskiej, który promował serial Rojst. Skomponował też ścieżkę dźwiękową do kryminalnej gry This Is the Zodiac Speaking rodzimego studia Punch Punk, a niedawno po raz kolejny zasilił szeregi Męskie Granie Orkiestra, występując u boku Dawida Podsiadły, Vito Bambino i Darii Zawiałow. W 2020 roku A_GIM wydał dwie EP-ki nakładem własnego labelu Holy Klang.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →