SQ Klub hucznie świętuje 7. urodziny – BILETY!

Wydarzenie

Poznaliśmy kalendarium jesiennych wydarzeń w poznańskim SQ, podczas których świętować będziemy 7. urodziny klubu!

To już siedem lat odkąd poznański SQ Klub zagościł na klubowej mapie naszego kraju. Przez ten okres na poziomie -2 Słodowni w Starym Browarze odbyło się wiele niezapomnianych imprez i koncertów z udziałem największych gwiazd. Uhonorowaniem działania SQ są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane zarówne przez nasze rodzime media, jak i te zagraniczne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Specjalnie z okazji 7. urodzin klubu, w najbliższych miesiącach czekają nas wyjątkowe wydarzenia muzyczne. Najbliższa okazja do świętowania już 5 października! Na kolejnej odsłonie cyklu Decadence zagra szefowa prestiżowej wytwórni BPitch ControlEllen Allien!

Z resztą to nie jedyny występ płci pięknej podczas nadchodzących imprez. 12 października na trzeciej odsłonie Polish Impact usłyszymy Izę Lach, 26 października w Poznaniu zagości szefowa Mobilee RecordsAnja Schneider, zaś w 17 listopada czeka nas wyjątkowy koncert Jessie Ware. Również w koncertowym wydaniu w SQ Klub wystąpią Kamp! (24.11) oraz reprezentanci labelu KompaktWho Made Who (08.12).

Wszystkim, którzy znakomicie bawili się na ostatnich imprezach Bar25 i Berghain w Poznaniu, polecamy kolejny showcase berlińskiego klubu, tym razem 9 listopada zagrają rezydenci Watergate – Lee Jones & Fritz Zander. Urodzinowe szaleństwo zamyka impreza, która odbędzie się 14 grudnia z udziałem Saschienne w wersji Live.

A co jeśli chodzi o imprezy w pierwszy kwartale 2013 roku? Ptaszki ćwierkają, że w Poznaniu mają się pojawić chłopaki z Pan-Pot, Matias Aguayo oraz jeden z braci Kalkbrenner..

PROGRAM

05.10 (pt)  Decadence 8 pres. ELLEN ALLIEN – ZAMÓW BILETY!

12.10 (pt) Polish Impact 3 pres. IZA LACH – ZAMÓW BILETY!

26.10 (pt) 7 Urodziny SQ – Mobilee Night pres. ANJA SCHNEIDER

09.11 (pt) Watergate Night 2 w. Lee Jones & Fritz Zander

17.11 (sob) JESSIE WARE

24.11 (sob) KAMP!

08.12 (pt) 7 Urodziny pres. WHO MADE WHO Live – ZAMÓW BILETY!

14.12(pt) SASCHIENNE Live!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →