6 URODZINY IMPORT!

News

Mija sześć lat od debiutu Importu! na polskiej scenie klubowej. W tym czasie Import! stał się zarówno flagową imprezą czołowych polskich klubów, jak i najpopularniejszą klubową marką w kraju. Dziś cykl ma na swoim koncie niemal 70 imprez. Gośćmi specjalnymi 6 urodzin będą Alex Santos i Rocco, portugalsko- francuski duet dj-ów i producentów związanych ze słynną londyńską wytwórnią Buzzin Fly. 6 Urodziny Import!u - pt19.01 klub 55 (Warszawa) oraz sb20.01 SQ klub (Poznań).

W dziale MUZIKA do pobrania najnowsze - styczniowe mixy Alexa Santosa i Rocco!!! W dziale Dj Charts - 10-tka Rocco.

Mixy:
Buzzin Fly Sessions Jan 2007 Mixed by DJ Alex Santos
Rocco Mix Show Import Jan 07th 2007

Chart:
Rocco (france) (rodamaal / buzzin fly)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mija sześć lat od debiutu Importu! na polskiej scenie klubowej. W tym czasie Import! stał się zarówno flagową imprezą czołowych polskich klubów, jak i najpopularniejszą klubową marką w kraju. Dziś cykl ma na swoim koncie niemal 70 imprez, gwiazdami których były tak znane i cenione w tanecznym światku postacie jak m.in. Nic Fanciulli, James Zabiela, Desyn Masiello, Tom Middleton, Lottie, Lee Coombs, Audio Bullys, Futureshock, Meat Katie, D Ramirez czy Tom Stephan.

Na obchody szóstych urodzin Importu! zapraszamy w piątek do warszawskiego klubu 55 , a w sobotę 20 stycznia do poznańskiego klubu SQ. Gośćmi specjalnymi imprezy będą Alex Santos i Rocco, portugalsko-francuski duet dj-ów i producentów związanych ze słynną londyńską wytwórnią Buzzin Fly.

Portugalczyk Alex Santos pierwsze kroki jako dj i producent stawiał już w 1990 roku. Sześć lat później jako pierwszy portugalski dj w historii podpisał się pod pełnometrażowym autorskim albumem. Dziś ma na swoim koncie dziesiątki własnych produkcji i remiksów dla m.in. Madonny, Funky Green Dogs czy największych gwiazd portugalskiej muzyki pop. Ostatnią wziął udział w produkcji solowego albumu Tracey Thorn „Out Of The Woods”, który swoją premierę będzie miał w marcu 2007.

Dla Francuza Rocco przygoda z dj-owaniem rozpoczęła się w 1994 roku, gdy jako rezydent klubu Ambassade w rodzinnym Lyonie rozgrzewał publiczność przed występami Masters At Work, Laurenta Garniera czy Carla Coxa. Dziś jako dj znany jest z regularnych występów w tak znanych europejskich klubach jak londyński The End czy MAD w Lozannie. Jako producent od lat pracuje z wieloma cenionymi wytwórniami, z Shack, MAP Dance, Deeplay czy Stealth na czele.  

Choć od lat znani i szanowani na swoich lokalnych rynkach, sukcesy na międzynarodowej scenie Alex Santos i Rocco odnoszą odkąd związali się z należącą do Bena Watta z Everything But The Girl popularną house’ową wytwórnią Buzzin Fly. Dla niej nagrywają przede wszystkim jako Rodamaal. Dla niej również realizują swoje solowe projekty. Santos nakładem Buzzin Fly wydał sygnowany nazwą Darkmountaingroup singiel „Lose Control”, jedną z najgłośniejszych klubowych produkcji bieżącego roku. Rocco z kolei święci aktualnie triumfy jako autor genialnego „Roots 4 Acid”, faworyta wśród największych dj-skiego światka w osobach m.in. Johna Digweeda, Pete’a Tonga i Nica Fanciulli.


—————–
piątek 19.01.2007 klub 55 | Warszawa

6 URODZINY IMPORT!
ALEX SANTOS (portugal) & ROCCO (france) (rodamaal / buzzin fly)
GLASSE (import! / w-wa)
EASY (import! / w-wa)
DECOY (w-wa)
Wizualizacje: SYLWEK ŁUCZAK (w-wa)

Start: 22:00

Bilety: 20 pln do 23:30 / od 23:30 – 25pln

sobota 20.01.2007 SQ klub | Poznań
6 URODZINY IMPORT! oraz Glasse Birthday Party
ALEX SANTOS (portugal) & ROCCO (france) (rodamaal / buzzin fly)
GLASSE (import! / w-wa)
EASY (import! / w-wa)
chill out:
LIPSTICK (beats friendly / w-wa)
PETTER VON COIL (das erste dance / beats friendly / pzn)
Wizualizacje: SYLWEK ŁUCZAK (w-wa)

Start: 22:00
Bilety: przedsprzedaż 20 zł (sklep Mayer – ul. Szkolna 17, e24 „Stary Browar” – ul. Półwiejska 42, przedsprzedaż internetowa www.sqklub.pl), w dniu imprezy 25 zł, karty klubowe: białe 20 zł, srebrne 15 zł

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →