239 GB niemieckiego techno do posłuchania za darmo

News Muzyka Galeria
berlin nie poddaje się

Ogromna biblioteka niemieckich utworów i miksów techno została udostępniona online.

Techno dla każdego

Jeśli podczas kwarantanny posiadacie dużo wolnego czasu i szukacie sposobów na jego wypełnienie, to mamy dla Was pewną propozycję. Do sieci trafiło właśnie bogate bezpłatne archiwum niemieckiego techno sięgające aż do 30 lat wstecz.

Kawałki pochodzą z programów radiowych Hr3 i XXL Clubnight, które były emitowane we Frankfurcie od 1990 do 2014 roku. Usłyszeć możemy produkcje m.in. Svena Vätha, Chrisa Liebinga, a także DJów, takich jak Paul van DykTalla 2XLC. Kwarantanna to doskonały czas, aby poznać to bogate archiwum i wyszukać prawdziwe perełki wśród licznych katalogów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Techno i Berlin

W plikach o łącznej wielkości 239 GB znajdują się również transmisje imprez z najsłynniejszych miejscówek w Berlinie, takich jak: Omen, Dorian Grey i Stammheim. Archiwum dostępne jest pod tym adresem.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →